рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Зеленський обговорив з главою МВФ збільшення допомоги Україні

  • Розсилка
  <p>Володимир Зеленський та Крісталіна Георгієва обговорили збільшення суми підтримки України з боку МВФ &laquo;в час великих викликів для економіки&raquo;</p> - Зеленський обговорив з главою МВФ збільшення допомоги Україні

  Володимир Зеленський та Крісталіна Георгієва обговорили збільшення суми підтримки України з боку МВФ «в час великих викликів для економіки»

  Президент України провів «конструктивну» телефонну розмову з директором-розпорядником МВФ Крісталіною Георгієвою

  Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з директором-розпорядником Міжнародного валютного фонду Крісталіною Георгієвою щодо співпраці України з МВФ.

  Про це у неділю ввечері повідомляється на сайті глави держави.

  «Сторони обговорили фінансово-економічну ситуацію в Україні у зв’язку з поширенням коронавірусу. Володимир Зеленський поінформував очільницю Міжнародного валютного фонду про стан справ у нашій країні та заходи, вжиті для запобігання поширенню Covid-19», - зазначили у пресслужбі

  Також співрозмовники обговорили розширення програми співпраці України з МВФ для підтримки подальших реформ у нашій країні та подолання викликів, що стоять перед українською економікою у зв’язку з поширенням коронавірусу, а також кроки щодо імплементації цієї програми.

  «Ми обговорили збільшення суми підтримки України з боку Фонду в час великих викликів для економіки, пов’язаних зі світовою пандемією. Україна свідома, що сьогодні потрібно діяти активно та швидко, щоб мінімізувати негативний вплив пандемії та пов’язаних з нею обмежень на економіку й добробут громадян», – наголосив глава держави.

  «Мала дуже конструктивну розмову з президентом Володимиром Зеленським і висловила нашу підтримку Україні, оскільки країна стоїть перед величезними викликами у зв’язку з поширенням коронавірусу Covid-19», – зазначила Георгієва.

  Сторони також домовилися координувати спільні дії щодо розширення програм підтримки України міжнародними партнерами, зокрема щодо збільшення їхнього обсягу, резюмується у повідомленні.

  Нагадаємо, у МВФ прогнозують, що світова економіка впорається з наслідками пандемії Covid-19.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ