Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Аеропорт у Білій Церкві восени стане міжнародним

  • Розсилка
  Аеропорт у Білій Церкві восени стане міжнародним

  Фахівці відомства оцінили орієнтовну вартість проекту в 52 млн євро

  Відкриття міжнародного пункту пропуску на базі аеродрому в Білій Церкві в рамках програми розвитку регіональних аеропортів може відбутися восени цього року.

  Про це повідомляє прес-служба Міністерства інфраструктури України.

  У повідомленні підкреслюється, що розвиток регіонального аеропорту Біла Церква і створення на його базі вантажного комплексу є одним з пріоритетних завдань.

  «У 2018 році здійснено 73 авіаційні операції, що є рекордом за останні 18 років роботи підприємства. У перспективі після відкриття міжнародного пункту пропуску на аеродромі Біла Церква очікується зростання кількості авіаоперацій до 300 на рік», - сказав міністр інфраструктури Володимир Омелян.

  Також повідомляється, що в рамках програми технічної допомоги ЄС вже підготовлено попереднє ТЕО створення мультимодального вантажного комплексу.

  Зазначимо, що на початку лютого Омелян повідомив про рішення надати аеродрому в Білій Церкві міжнародний статус і в серпні запустити вантажні перевезення на регулярній основі. На даний час аеропорт може приймати вантажі, однак відсутність міжнародного статусу перешкоджає розвитку комплексу.

  Фахівці відомства оцінили орієнтовну вартість проекту в 52 млн євро, а орієнтовний термін реалізації - 2018-2020 роки.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ