Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  «Київтеплоенерго» отримало ліцензії на виробництво теплової та електричної енергії

  • Розсилка
  «Київтеплоенерго» отримало ліцензії на виробництво теплової та електричної енергії

  «Київтеплоенерго» матиме змогу з 1 серпня виробляти енергію на ТЕЦ-5 та ТЕЦ-6

  Сьогодні, 14 червня, на своєму засіданні Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), видала комунальному підприємству «Київтеплоенерго» ліцензії на виробництво теплової та електричної енергії на ТЕЦ-5 та ТЕЦ-6.

  Відповідні постанови набирають чинності з 1 серпня 2018 року.  Нагадаємо, із 1 травня виконавцем послуг гарячого водопостачання у Києві, після завершення угоди з ПАТ «Київенерго», стало комунальне підприємство «Київтеплоенерго». Після виконання першого етапу завершення угоди в управління КП передані котельні та теплові мережі. Прийнято рішення, що ТЕЦ-5 та ТЕЦ-6 залишаються в управління ПАТ «Київенерго» до 1 серпня, тобто до моменту отримання «Київтеплоенерго» відповідних ліцензій на здійснення господарської діяльності на цих об’єктах.

  Як повідомлялося, 14 червня НКРЕКП схвалила з 1 серпня тариф для «Київтеплоенерго» на виробництво теплової енергії, яка використовується для надання населенню послуг з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води, на рівні 784,58 грн/Гкал (без ПДВ).

  Джерело: Українські новини

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ