Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  НКРЕКП схвалила тарифи для «Київтеплоенерго»

  • Розсилка
  НКРЕКП схвалила тарифи для «Київтеплоенерго»

  Остаточний тариф на теплову енергію буде встановлювати КМДА

  Національна комісія держрегулювання енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП) схвалила з 1 серпня тариф для комунального підприємства Київської міської державної адміністрації «Київтеплоенерго» на виробництво теплової енергії, яка використовується для надання населенню послуг з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води 784,58 грн/Гкал (без ПДВ). Відповідне рішення було прийнято на засіданні комісії 14 червня, передають Українські Новини.

  Після цього проект рішення буде винесено на громадські слухання.

  Згідно з обґрунтуваннями до видачі ліцензій, «Київтеплоенерго» планує здійснювати виробництво електричної та теплової енергії на телплоелектроцентралях (ТЕЦ): ТЕЦ-5 і ТЕЦ-6 (обидві - Київ).

  У проекті рішення також зазначено, що тариф на відпуск електричної енергії буде на рівні 182,93 коп./кВт-годину; на виробництво теплової енергії для надання релігійним організаціям послуг з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води - 479,06 грн/Гкал, установам, які фінансуються за рахунок державного та місцевих бюджетів - 1171,89 грн/Гкал і для потреб інших споживачів - 1 181,05 грн/Гкал.

  Остаточний тариф на теплову енергію, який включає в себе не тільки тариф на виробництво, а ще й тариф на транспортування та постачання теплової енергії, буде встановлювати КМДА.

  Нагадаємо, «Київтеплоенерго» планує з 1 серпня 2018 року взяти в управління міські ТЕЦ Києва - ТЕЦ-5 і ТЕЦ-6. Щоб отримати ліцензію і тарифи на відпуск тепла і електроенергії, КП подало пакет документів до НКРЕКП. 

  Для «Київтеплоенерго» пропонувалося встановити тариф на відпуск електроенергії 182,91 коп./1 кВт (без ПДВ). За цим тарифом КП буде продавати електроенергію оптовому покупцеві ДП «Енергоринок».

  Тариф на виробництво тепла і гарячої води для населення - 784,58 грн за 1 Гкал (без ПДВ); для релігійних організацій - 477,19 грн за 1 Гкал (без ПДВ); для державних і місцевих бюджетних організацій - 1187,20 грн за 1 Гкал (без ПДВ); іншим споживачам - по 1186,56 грн за 1 Гкал (без ПДВ).

  Читайте також матеріал «Главкома» «Розлучення з Ахметовим», або Чому у Києві немає гарячої води?

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ