Кличко з депутатами Київради поклав квіти до монумента жертвам Бабиного Яру
![Кличко з депутатами Київради поклав квіти до монумента жертвам Бабиного Яру](/img/article/3751/44_main-v1475143396.jpg)
Київський міський голова Віталій Кличко разом із представниками КМДА та депутатами Київради поклав квіти до монумента жертвам Бабиного Яру
«Зараз ми знаходимося в Національному заповіднику «Бабин Яр». 75 років тому на цьому місці відбулася страшна трагедія – масові розстріли євреїв, українців, ромів. Тільки протягом 29-го та 30 вересня 1941 року було розстріляно 34 тисячі євреїв. Сьогодні тут присутні представники КМДА, депутати Київради. Хочу звернутися до всіх вас: наша місія – зробити все, щоб до 80-ї річниці трагедії було створено меморіал жертв цієї трагедії світового маштабу як нагадування про помилки минулого, які в жодному разі не повинні повторитися в майбутньому», – звернувся Кличко до присутніх.
Мер наголосив, що сьогодні у київських школах перший урок було присвячено вивченню трагедії Бабиного Яру. Крім того, протягом усього дня в Національному заповіднику «Бабин Яр» проводитимуть екскурсії для школярів.
У заході взяли участь депутати Київради, керівники районних адміністрацій, голови департаментів КМДА.
Також сьогодні міський голова візьме участь в урочистостях, присвячених 75-й річниці трагедії Бабиного Яру. Зокрема, о 10:00 Кличко візьме участь у підписанні декларації намірів створення Меморіального центру жертв Голокосту «Бабин Яр» у Національному музеї Тараса Шевченка.
Крім того, о 15:00 заплановано участь Віталія Кличка в офіційному прийнятті президента України офіційних делегацій у Національному культурно-мистецькому та музейному комплексі «Мистецький арсенал».
О 19:00 мер Києва візьме участь у загальнодержавних жалобних заходах у Національному історико-меморіальному заповіднику «Бабин Яр».
Коментарі — 0