рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Названо найбільш оплачувану вакансію у Києві

  • Розсилка
  Названо найбільш оплачувану вакансію у Києві

  Попит на досвідчених керівників у столичних компаніях лишається стабільно високим

  Посада директора департаменту наразі є найбільш оплачуваною в Києві з усіх професій (за класифікатором професій). Наймані працівники цієї категорії можуть розраховувати на зарплату понад 43000 грн. Про це повідомили в Київському міському центрі зайнятості, який регулярно укладає перелік найоплачуваніших вакансій столиці, інформує прес-служба КМДА.

  За інформацією, наданою центру роботодавцями, найбільш оплачуваними спеціалістами в Києві сьогодні є директори департаментів підприємств – як державних, так і приватних у різних галузях економіки. Зокрема, у сфері телекомунікацій та банківської діяльності. Цінові пропозиції за вакансіями для таких топ-менеджерів мінімум утричі перевищують середню зарплату в столиці.

  Попит на досвідчених керівників у столичних компаніях в умовах росту економіки лишається стабільно високим, проте пропозиція кадрів недостатня. Як наголосили в центрі зайнятості, посада директора департаменту передбачає високий рівень професіоналізму та відповідальності, організаторських здібностей, а також наявність значного досвіду керівної роботи в конкретній сфері. Тому для роботодавця пошук таких спеціалістів завжди є досить ускладненим.

  Нагадаємо, депутат Київради Олександр Пабат раніше повідомив, що, станом на 1 квітня 2019 року, загальноміська база даних налічувала 12,1 тис. вакантних робочих місць. Він зазначив, що в реєстрах служби зайнятості «простоює понад півтисячі вакансій керівників, держслужбовців і навіть законодавців».


  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ