Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Патрульні Києва розповіли, скільки у них «працює» коней

  • Розсилка
  Заступник командира кавалерійської роти патрульної поліції Києва Юрій Власик - Патрульні Києва розповіли, скільки у них «працює» коней
  Заступник командира кавалерійської роти патрульної поліції Києва Юрій Власик
  Фото: Патрульна поліція України

  Патрульна поліція розробила програму тренувань для адаптації коней до служби в складних умовах

  Кавалерійська рота патрульної поліції працює у Києві вже понад два роки, у ній 21 службовий кінь. Про це повідомляє прес-служба Патрульної поліції.

  До патрулювання коні приступають не відразу – поліцейський кінь повинен бути готовим до багатьох особливостей нової роботи. Патрульна поліція разом з іноземними партнерами розробила програму тренувань для адаптації коней до служби в складних умовах. Їх навчають не панікувати серед агресивного натовпу, спокійно реагувати на постріли, гуркіт автомобілів та світлові ефекти.

  «Щоб почати патрулювання на конях, треба пройти спецнавчання, яке триває близько півроку, – говорить заступник командира кавалерійської роти патрульної поліції Києва Юрій Власик. – Але й після навчання тренування не закінчуються – вони проходять постійно, по 3-4 години на день».

  Він глибоко переконаний в ефективності роботи свого підрозділу. «Конем можна набагато швидше прибути на виклик і провести ефективну роботу там, де не можна проїхати транспортом, а пішки швидко не дійти», – зазначає Власик.

  Як повідомлялося раніше, із 73 передбачених штатним розписом кавалерійської роти Управління патрульної поліції Києва співробітників залишився 61 кавалерист.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ