Реконструкція шляхопроводу на Нивках: вже кладуть асфальт (фото)

  Підготовчі роботи на розв’язці тривали із квітня
  У Києві триває реконструкція шляхопроводу на Нивках. Як повідомив кореспондент «Главкому», робітники вже кладуть асфальтове покриття. Зазначимо, підготовчі роботи на розв’язці тривали із квітня. З 16 травня на шляхопроводі «Нивки» на перетині проспекту Перемоги з вулицею Данила Щербаківського було обмежено рух
  • 12 Серпня, 15:11
  • Розсилка
  Проїжджу частину влаштують із сучасного матеріалу
  Фото: Станіслав Груздєв / «Главком»
  Проїжджу частину влаштують із сучасного матеріалу

  Підготовчі роботи на розв’язці тривали із квітня

  У Києві триває реконструкція шляхопроводу на Нивках. Як повідомив кореспондент «Главкому», робітники вже кладуть асфальтове покриття.

  Зазначимо, підготовчі роботи на розв’язці тривали із квітня. З 16 травня на шляхопроводі «Нивки» на перетині проспекту Перемоги з вулицею Данила Щербаківського було обмежено рух транспорту. Після травневих свят турецька компанія Onur приступила власне до реконструкції. Станом на 23 травня робочі зняли асфальтне покриття і розпочали закріплювати опалубку.  Проект реконструкції передбачає перекладання зовнішніх мереж водопроводу, бетонування монолітної плити, влаштування тришарового асфальтобетонного покриття проїзної частини, ремонт низової частини шляхопроводу. На шляхопроводі встановлять нове бар’єрне огородження типу VARIO GUARD, нову мережу зовнішнього освітлення, а проїжджу частину влаштують із сучасного матеріалу – гусасфальту.

  Мер Києва Віталій Кличко заявив, що рух на шляхопроводі біля метро «Нивки» відновлять у вересні.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ