рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  У Києві знову заборонили нічний продаж алкоголю

  • Розсилка
  Передбачається обмеження продажу спиртовмісних напоїв з 23:00 до 10:00 - У Києві знову заборонили нічний продаж алкоголю
  Передбачається обмеження продажу спиртовмісних напоїв з 23:00 до 10:00

  Заборона не поширюватиметься на заклади ресторанного господарства

  У четвер, 27 вересня, Київрада на своєму засіданні ухвалила рішення про заборону продажу спиртовмісних напоїв з 23:00 до 10:00.

  За це проголосували 76 депутатів.

  Передбачається обмеження продажу спиртовмісних напоїв з 23:00 до 10:00. Йдеться про заборону торгівлі вином, пивом, алкогольними та слабоалкогольними напоями в МАФах і стаціонарних об’єктах торгівлі. Правило не поширюватиметься на заклади ресторанного господарства – кафе, бари, заклади громадського харчування тощо.


  24_14
  Результати голосування за заборону продажу алкоголю вночі

  Згідно з документом, передбачається, що Департамент міського благоустрою КМДА отримає функції контролю за підприємцями, які не виконуватимуть встановлені обмеження.

  У мерії переконані, що прийняття даного проекту рішення дозволить зменшити обсяги вживання алкогольних напоїв у Києві. Це у свою чергу знизить рівень злочинності та смертності, а також збільшить тривалість життя населення.

  Щороку в Україні через алкоголізм та пияцтво помирають понад 40 тисяч осіб. За рівнем споживання алкоголю держава займає одне з перших місць у світі.  Також, за даними Всесвітньо організації охорони здоров’я, Україна посідає перше місце у світі за вживанням алкоголю серед дітей та молоді. Саме для вирішення цієї проблеми, пропонується впорядкувати продаж алкогольних напоїв у столиці.

  Раніше Київрада вже ухвалювала рішення про заборону продажу алкоголю вночі, але їх скасовували через суд.

  Як повідомлялося, 5 вересня Кабінет міністрів України підвищив мінімальні гуртово-відпускні та роздрібні ціни на алкогольні напої.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ