Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Зловмисниці на продажі «липових» туристичних путівок ошукали людей на 2 млн грн

  • Розсилка
  Клієнтам пропонувались подорожі до Єгипту, Туреччини, Кіпру та Об’єднаних Арабських Еміратів - Зловмисниці на продажі «липових» туристичних путівок ошукали людей на 2 млн грн
  Клієнтам пропонувались подорожі до Єгипту, Туреччини, Кіпру та Об’єднаних Арабських Еміратів

  Зловмисниці заздалегідь винайняли офісне приміщення у ТЦ «Алладін» в Києві та облаштували його під туристичне агентство

  Повідомлено про підозру двом зловмисницям, які під приводом надання туристичних послуг заволоділи коштами громадян на суму 2 млн грн. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Києва.

  Так, з серпня 2018 року до правоохоронних органів столиці звернулося 37 громадян, які оплатили путівки одному з туристичних агентств, однак послуги так і не отримали.

  Як виявилось, з метою заволодіння грошовими коштами потерпілих зловмисниці заздалегідь винайняли офісне приміщення у ТЦ «Алладін» в Києві та облаштували його під туристичне агентство.

  Клієнтам пропонувались подорожі до Єгипту, Туреччини, Кіпру та Об’єднаних Арабських Еміратів. Надалі під приводом бронювання поїздок зловмисниці підписували з потерпілими договір про надання туристичних послуг та видавали касовий ордер про отримання грошових коштів. Однак у подальшому будь-яких дій з організації цих поїздок не здійснювали і документи для подорожей клієнтам не видавали.

  Наразі зловмисницям, які виявились матір’ю та дочкою, повідомлено про підозру у вчиненні шахрайських дій (ст. 190 КК України). Слідчі дії у кримінальному провадженні тривають.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ