Після сьогоднішньої заяви Захарченка можуть прибрати – генерал СБУ

  Колишній розвідник вважає, що Захарченка взагалі можуть прибрати, бо він демаскує «святу позицію» Росії, яка робить із себе гуманіста»
  Генерал-лейтенант, колишній керівник Головного управління розвідки МОУ та екс-заступник голови СБУ Олександр Скіпальський в інтерв’ю «Главкому» вважає, що після сьогоднішньої заяви ватажка бойовиків Олександра Захарченка буде продовжена ця кривава серія самоліквідації терористів на Донбасі. «Річ у тім,
  • 17 Жовтня, 2016, 22:32
  • Розсилка

  Колишній розвідник вважає, що Захарченка взагалі можуть прибрати, бо він демаскує «святу позицію» Росії, яка робить із себе гуманіста»

  Генерал-лейтенант, колишній керівник Головного управління розвідки МОУ та екс-заступник голови СБУ Олександр Скіпальський в інтерв’ю «Главкому» вважає, що після сьогоднішньої заяви ватажка бойовиків Олександра Захарченка буде продовжена ця кривава серія самоліквідації терористів на Донбасі.

  «Річ у тім, що існує правило: мавр зробив свою справу – мавр може йти. Мені здається, ця заява Захарченка з погрозами усьому світу показала обличчя цих бандитів, яких використовує РФ. Це в значній мірі кидає тінь і на Росію. Бо Путін же не відкараскається від цього. А ми пам’ятаємо раніше оприлюднену у ЗМІ розмову між Сурковим і Захарченком,коли Сурков сказав: «Ти не забувай, з чиєї руки ти кормишся». Це був один «дзвіночок». Після сьогоднішньої заяви Захарченка взагалі можуть прибрати, бо він демаскує «святу позицію» Росії, яка робить із себе гуманіста», - вважає Скіпальський.

  Один з найбільш жорстоких бойовиків «ДНР» Арсен Моторола Павлов загинув16 жовтня. Коли терорист повертався додому, в ліфті спрацював саморобний вибуховий пристрій. Бойовик дістав травми, несумісні з життям. У СБУ та МВС підтвердили смерть бойовика.

  У терористичних угрупованнях «Л/ДНР», не дочекавшись результатів розслідування, поспішили звинуватити Київ у вбивстві терориста. Російські пропагандистські ЗМІ також мусують лише цю версію.

  Ватажок бойовиків «ДНР» Олександр Захарченко заявив, що за ліквідацією Мотороли стоять українські спецслужби, та звинуватив Київ у порушенні перемир’я. Він пообіцяв помститися за «близького друга». «Не лише тут, а й уЖитомирі, Харкові, Дніпрі, Києві... Коли ми прийдемо до вас додому, ніякої милості до вас не буде... Ця смерть для нас – не просто виклик, а виклик усій «республіці». Ходіть тепер і бійтеся», – заявив ватажок бойовиків.

  Також терорист Гіві обіцяє «зрівняти з землею» кожне українське місто за смерть Мотороли.

  Читайте матеріал «Главкома»: «Звідки взявся «Моторола». 10 фактів з біографії терориста»

  Читайте також статтю «Главкома»: Моторола – вибухівка під «Мінськ» чи капітуляція «Новоросії»  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ