Адміністрація Порошенка найняла професійних американських лобістів для просування інтересів

Адміністрація Порошенка найняла професійних американських лобістів для просування інтересів

Компанія BGR Group отримуватиме щомісяця 50 тисяч доларів США принаймні до кінця 2017 року

Адміністрація президента Петра Порошенка найняла компанію BGR Group, засновану колишнім головою комітету Республіканської партії США та губернатором штату Міссісіпі Хейлі Барбуром, для лобіювання інтересів України, повідомляє DW.

Це випливає з документів на сайті відділу реєстрації іноземних агентів (FARA) міністерства юстиції США. Усі фізичні особи та фірми, які виконують замовлення іноземних урядів, повинні повідомляти про такі дії та оприлюднювати дані про клієнтів та контракти. BGR Group подала відповідну інформацію до FARA 1 січня 2017 року. Адреса клієнта у поданій інформації - «Банкова 11, Київ, Україна».

Мета діяльності компанії - «посилення зв'язків між США та Україною і заохочення американських приватних підприємців інвестувати в Україну». Наприкінці грудня Барбур та BGR Group домовилися з Україною про «вироблення та імплементацію» стратегії у сферах розвитку бізнесу та урядових зв'язків. Йдеться зокрема і про «організацію зустрічей» з американськими посадовцями.

Як зазначається в наданій FARA інформації, Україна сплачуватиме BGR Group щомісяця 50 тисяч доларів принаймні  до кінця 2017 року.

Українські політики остерігаються ймовірного зближення США з Росією після приходу до влади в США Дональда Трампа, який неодноразово висловлював своє захорплення стилем управління російського президента Володимира Путіна.

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: