Авіакатастрофа рейсу МН17: винуватці можуть бути засуджені заочно

  «Може бути так, що справа буде розглянута в порядку заочного провадження», - зазначила міністр закордонних справ Австралії
  Винні у аварії рейсу МН17 у небі над Донбасом у липні 2014 року можуть бути засуджені заочно. Про це заявила міністр закордонних справ Австралії Джулія Бішоп, повідомляє Reuters. «Може бути так, що справа буде розглянута в порядку заочного провадження», - зазначила вона. Бішоп закликала Російську Федерацію дотримуватися кожного
  • 16 Липня, 21:29
  • Розсилка
  Бойовик на місці катастрофи малазійзького Боїнга
  Бойовик на місці катастрофи малазійзького Боїнга

  «Може бути так, що справа буде розглянута в порядку заочного провадження», - зазначила міністр закордонних справ Австралії

  Винні у аварії рейсу МН17 у небі над Донбасом у липні 2014 року можуть бути засуджені заочно.

  Про це заявила міністр закордонних справ Австралії Джулія Бішоп, повідомляє Reuters.

  «Може бути так, що справа буде розглянута в порядку заочного провадження», - зазначила вона.

  Бішоп закликала Російську Федерацію дотримуватися кожного пункту резолюції 2166 Ради Безпеки ООН, автором якої є Австралія.

  «Вона передбачає співробітництво всіх держав з метою покарання винних у катастрофі», - додала вона.

  Як зазначає видання, Бішоп додаткові відомості не оприлюднила.

  Нагадаємо, сьогодні Бішоп також оприлюднила заклик до «всіх держави співпрацювати, щоб гарантувати, що ті, хто відповідає за вбивство, були притягнуті до відповідальності»

  Як відомо, країни, представники яких входять до Об’єднаної слідчої групи, ухвалили спільне рішення, що кримінальний процес у справі катастрофи рейсу MH17 відбудеться в суді у Нідерландах. Про це 5 липня повідомив міністр закордонних справ Нідерландів Берт Кундерс.

  До Об’єднаної слідчої групи входять представники Австралії, Бельгії, Малайзії, України та Нідерландів.

  Нідерланди й Україна підписали договір про міжнародне правове співробітництво щодо розслідування злочинів, пов’язаних зі збиттям літака рейсу МН-17.

  Сполучені Штати Америки вітають рішення Об'єднаної слідчої групи (JIT) щодо проведення в Нідерландах суду в справі про катастрофу МН17.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ