Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Австралія розглядає запит на надання притулку громадянці Саудівської Аравії

  • Розсилка
  <p>Жінка намагається транзитом через Таїланд добратися до Австралії для отримання притулку</p> - Австралія розглядає запит на надання притулку громадянці Саудівської Аравії

  Жінка намагається транзитом через Таїланд добратися до Австралії для отримання притулку

  Канберра точно не знає, коли завершиться процес щодо запиту про притулок Рахаф Мохаммед Алькунун

  Очільниця МЗС Австралії Маріза Пейн заявила в четвер про те, що на сьогодні немає чітких часових рамок щодо остаточного рішення по запиту громадянки Саудівської Аравії Рахаф Мохаммед Алькунун на отримання притулку. Ця жінка втекла до Таїланду, мотивуючи це тим, що її сім’я має намір її вбити.

  Про це повідомляє інформаційне агентство Reuters.

  У рамках візиту до Бангкоку Маріза Пейн підтвердила, що Канберра, відповідно до прохання ООН, почала процес оцінки запиту на отримання притулку в Австралії.

  На сьогодні Рахаф Мохаммед Алькунун перебуває в готелі, яким опікується відомство Верховного комісара ООН у питаннях біженців. Громадянка Саудівської Аравії прибула Бангкоку в суботу. За її словами, вона втекла через Кувейт, намагаючись транзитом через Таїланд добратися до Австралії для отримання притулку.

  В понеділок, 7 січня, влада Таїланду дозволила Рахаф Мохаммед Алькунун залишитися до подальшого остаточного вирішення її долі.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ