Саудівська Аравія

Всі матеріали Публікації Фото Відео
У ключовому регіоні Азії ось-ось спалахне ще одна масштабна війна – The Guardian
У ключовому регіоні Азії ось-ось спалахне ще одна масштабна війна – The Guardian
Один із найбільших експортерів нафти у світі готується до великої наземної операції проти сусіда
США та Саудівська Аравія завдали ударів по іранських цілях в Іраку
США та Саудівська Аравія завдали ударів по іранських цілях в Іраку
Напруженість між США та Іраном на Близькому Сході останніми днями різко зросла
Іран уперше прямо звинуватив Україну: два можливі сценарії
Іран уперше прямо звинуватив Україну: два можливі сценарії
Епізод може зіграти й на користь Києва
Хмарочос заввишки понад кілометр: Саудівська Аравія будує першу в світі мегаспоруду (фото)
Хмарочос заввишки понад кілометр: Саудівська Аравія будує першу в світі мегаспоруду (фото)
Висота споруди вже сягнула 426 м, а будівельники звели понад сотню поверхів
Саудівсько-хуситське протистояння – явище не нове, а з бородою
Саудівсько-хуситське протистояння – явище не нове, а з бородою
Не варто скидати з розрахунків суттєву відмінність від ситуації 2015–2022 років
США дозволили Саудівській Аравії збагачувати уран
США дозволили Саудівській Аравії збагачувати уран
Ер-Ріяд зможе розвивати ядерну програму без «золотого стандарту» нагляду МАГАТЕ
Трамп закликав ФІФА знову провести Чемпіонат світу в США
Трамп закликав ФІФА знову провести Чемпіонат світу в США
Американський президент був вражений успіхом турніру
Став відомий повний рейтинг Чемпіонату світу 2026
Став відомий повний рейтинг Чемпіонату світу 2026
До десятки не потрапили кілька топових збірних світу
Єменські хусити оголосили морську блокаду Саудівської Аравії
Єменські хусити оголосили морську блокаду Саудівської Аравії
Угруповання заявило, що рішення є відповіддю на багаторічну блокаду Ємену, а експерти попереджають про ризики для світової торгівлі
У Чемпіонату світу з футболу в Саудівській Аравії може змінитися рік проведення – ЗМІ
У Чемпіонату світу з футболу в Саудівській Аравії може змінитися рік проведення – ЗМІ
Чемпіонат світу з футболу в Саудівській Аравії має відбутися у 2034 році
Трамп готовий «заплющити очі» на ядерні амбіції саудитів, – CNN
Трамп готовий «заплющити очі» на ядерні амбіції саудитів, – CNN
Ер-Ріяд може отримати технології, що відкривають прямий шлях до створення власної ядерної зброї
Пожежі у Києві, детонація складу окупантів та атака хуситів: головне за ніч 14 липня
Пожежі у Києві, детонація складу окупантів та атака хуситів: головне за ніч 14 липня
Дайджест новин, які сталися у ніч на 14 липня 2026 року
Нова ескалація на Близькому Сході: хусити атакували цивільний аеропорт
Нова ескалація на Близькому Сході: хусити атакували цивільний аеропорт
Бойовики пообіцяли помсту за удар по Сані та закликали цивільні літаки не входити в повітряний простір
США стали лідером за військовими витратами: яке місце посіла Україна
США стали лідером за військовими витратами: яке місце посіла Україна
Частка ВВП: за цим показником Україна випереджає всі країни планети
Саудівська компанія купить чотири сонячні електростанції в Україні: деталі
Саудівська компанія купить чотири сонячні електростанції в Україні: деталі
FAS Energy планує отримати контроль над чотирма сонячними електростанціями в Україні
У Саудівській Аравії розбився гелікоптер нафтової компанії: загинули 14 людей
У Саудівській Аравії розбився гелікоптер нафтової компанії: загинули 14 людей
Причини падіння гелікоптера залишаються невідомими
Чемпіонат світу 2026: підсумкова турнірна таблиця групи H
Чемпіонат світу 2026: підсумкова турнірна таблиця групи H
Андердог групи завдяки стабільності зумів потрапити до топ-32 команд світу 
Кабо-Верде зіграло внічию з Саудівською Аравією на Чемпіонаті світу 2026 і вийшло до 1/16 фіналу!
Кабо-Верде зіграло внічию з Саудівською Аравією на Чемпіонаті світу 2026 і вийшло до 1/16 фіналу!
Африканська команда жодного разу не програла на груповому етапі мундіалю
«Я не модель». Тренер Уругваю відреагував на критику через фотосесію на Чемпіонаті світу
«Я не модель». Тренер Уругваю відреагував на критику через фотосесію на Чемпіонаті світу
Марсело Б'єлса здивувався великій увазі до себе через світлини 
Третя нічия за день! Уругвай і Саудівська Аравія розділили очки на Чемпіонаті світу 2026
Третя нічия за день! Уругвай і Саудівська Аравія розділили очки на Чемпіонаті світу 2026
Уругвай зумів увімкнутися у другому таймі, але для перемоги цього не вистачило
Американська нафта витіснила російську та саудівську з ринку
Американська нафта витіснила російську та саудівську з ринку
США несподівано отримали новий інструмент впливу, а Європа та Азія стрімко змінюють постачальників сировини
Саудівська Аравія зробила хід конем. Ер-Ріяд запропонував Ірану пакт про ненапад
Саудівська Аравія зробила хід конем. Ер-Ріяд запропонував Ірану пакт про ненапад
Саудівська Аравія почала формувати новий баланс сил у регіоні
Reuters: Саудівська Аравія провела таємні атаки на Іран
Reuters: Саудівська Аравія провела таємні атаки на Іран
Після атак Іран скоротив кількість ударів по Саудівській Аравії
Скільки йтиме війна і чому Трамп ненавидить Зеленського? Пояснює британський аналітик, який передбачив агресію Путіна
Скільки йтиме війна і чому Трамп ненавидить Зеленського? Пояснює британський аналітик, який передбачив агресію Путіна
Джеймс Шерр: «Треба зосередитися не на завершенні війни...»
Вихід ОАЕ з ОПЕК розхитає ринок і вдарить по Росії
Вихід ОАЕ з ОПЕК розхитає ринок і вдарить по Росії
Нафта без правил
CNN: Військові витрати в Європі та Азії різко зросли
CNN: Військові витрати в Європі та Азії різко зросли
У відсотках від ВВП Україна є найбільшим військовим витратником у світі
Зустріч Зеленського з саудівським принцом, обмін полоненими. Головне за 24 квітня 2026
Зустріч Зеленського з саудівським принцом, обмін полоненими. Головне за 24 квітня 2026
Дайджест новин 24 квітня 2026 року
Безпекова домовленість: Зеленський зустрівся з принцом Саудівської Аравії
Безпекова домовленість: Зеленський зустрівся з принцом Саудівської Аравії
Президент наголосив, що Україна готова ділитися своїм досвідом та напрацюваннями для взаємовигідної співпраці з Саудівською Аравією
Зеленський прибув до Саудівської Аравії (відео)
Зеленський прибув до Саудівської Аравії (відео)
Президент України прибув до Саудівської Аравії для переговорів зі Спадкоємним принцом
Путін знайшов новий ринок. Саудівська Аравія наростила закупівлі мазуту з РФ
Путін знайшов новий ринок. Саудівська Аравія наростила закупівлі мазуту з РФ
Королівство скуповує дешеве паливо, щоб вивільнити власну нафту для вигіднішого експорту