Бойовий друг «Мотороли» підірвався в Абхазії, - ЗМІ

  Слідство вважає, що вибух був випадковим
  У самопроголошеній республіці Абхазія на саморобному вибуховому пристрої вчора вранці підірвався бойовик, який входив до угруповання одного з лідерів бойовиків самопроголошеної ДНР Арсенія Павлова (Моторола). Про це повідомляє  Радіо Свобода. Зазначається, що чоловік підірвався, перебуваючи на території сухумського телецентру. Він виявився
  • 18 Жовтня, 2016, 07:17
  • Розсилка

  Слідство вважає, що вибух був випадковим

  У самопроголошеній республіці Абхазія на саморобному вибуховому пристрої вчора вранці підірвався бойовик, який входив до угруповання одного з лідерів бойовиків самопроголошеної ДНР Арсенія Павлова (Моторола).

  Про це повідомляє  Радіо Свобода.

  Зазначається, що чоловік підірвався, перебуваючи на території сухумського телецентру. Він виявився громадянином України.

  Встановлено особу, що підірвалася: це Сергій Торосенко, за словами джерела, входив у групу Мотороли. В абхазькій «МВС» вважають, що загиблий в телецентрі мав спільників, і шукають їх.

  Торосенко прибув до Абхазії кілька днів тому з Росії. Слідство вважає, що вибух був випадковим. У загиблого бойовика виявили рацію і карти місцевості, на яких були відзначені держустанови.

  Мотиви дій загиблого не повідомляються. Але зазначається, що в Абхазії серед інших бойовиків, проходив лікування Моторола, у нього був конфлікт з місцевими, який мало не закінчився перестрілкою. 

  Один з найбільш жорстоких бойовиків «ДНР» Арсен Моторола Павлов загинув16 жовтня. Коли терорист повертався додому, в ліфті спрацював саморобний вибуховий пристрій. Бойовик дістав травми, несумісні з життям. У СБУ та МВС підтвердили смерть бойовика.

  У терористичних угрупованнях «Л/ДНР», не дочекавшись результатів розслідування, поспішили звинуватити Київ у вбивстві терориста. Російські пропагандистські ЗМІ також мусують лише цю версію.

  Ватажок бойовиків «ДНР» Олександр Захарченко заявив, що за ліквідацією Мотороли стоять українські спецслужби, та звинуватив Київ у порушенні перемир’я. Він пообіцяв помститися за «близького друга». «Не лише тут, а й уЖитомирі, Харкові, Дніпрі, Києві... Коли ми прийдемо до вас додому, ніякої милості до вас не буде... Ця смерть для нас – не просто виклик, а виклик усій «республіці». Ходіть тепер і бійтеся», – заявив ватажок бойовиків.

  Також терорист Гіві обіцяє «зрівняти з землею» кожне українське місто за смерть Мотороли.

  Читайте матеріал «Главкома»: «Звідки взявся «Моторола». 10 фактів з біографії терориста»

  Читайте також статтю «Главкома»: Моторола – вибухівка під «Мінськ» чи капітуляція «Новоросії»

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ