Через бойовиків Україна не відводить сили у Станиці Луганській

  Противник не дотримується визначених умов про «режим тиші» протягом семи днів
  Станом на ранок середи, 19 жовтня, українська сторона не відводить сили та засоби в районі Станиці Луганської, оскільки противник не дотримується визначених умов, зокрема, не дотримується «режиму тиші» протягом семи днів. Про це повідомив спікер штабу АТО Віктор Шубець. [READ_MORE] «Це справді так. Згідно з домовленостями
  • 19 Жовтня, 2016, 11:28
  • Розсилка

  Противник не дотримується визначених умов про «режим тиші» протягом семи днів

  Станом на ранок середи, 19 жовтня, українська сторона не відводить сили та засоби в районі Станиці Луганської, оскільки противник не дотримується визначених умов, зокрема, не дотримується «режиму тиші» протягом семи днів. Про це повідомив спікер штабу АТО Віктор Шубець.  «Це справді так. Згідно з домовленостями «режим тиші» має бути сім днів. Але ми не втрачаємо сподівання, що протилежна сторона виконає свої зобов'язання і тоді відбудеться розведення сил і засобів», - сказав він у коментарі агентству «Інтерфакс-Україна».

  Говорячи про поточну ситуацію в районі Станиці Луганської, Шубець зазначив: «Протягом минулої доби там обстрілів не було. З півночі і до десятої ранку там також було тихо».

  Нагадаємо, раніше українська сторона СЦКК повідомила, що керівництво бойовиків ОРДО/ОРЛО не бажає виконувати Рамкове рішення Тристоронньої контактної групи щодо розведення сил і засобів, та поставило під сумнів можливість розведення сил і засобів у Станці Луганській протягом найближчого часу.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ