рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Держстат: в Україні скоротилося промислове виробництво

  • Розсилка
  Обсяги постачання газу та електроенергії збільшились на 15,5% за листопад 2018 року  - Держстат: в Україні скоротилося промислове виробництво
  Обсяги постачання газу та електроенергії збільшились на 15,5% за листопад 2018 року 

  Найбільше скоротилися обсяги переробної промисловості — на 5,5% порівняно з жовтнем 2018 року

  У листопаді 2018 року обсяги промислового виробництва в Україні скоротилися на 0,5% порівняно з попереднім місяцем та на 0,7% у порівнянні з листопадом 2017 року.

  Про це повідомляє Державна служба статистики України.

  Зазначається, що найбільше скоротилися обсяги переробної промисловості — на 5,5% порівняно з жовтнем 2018 року. Обсяги добувної промисловості скоротилися на 1,5%, водночас обсяги постачання газу та електроенергії навпаки збільшились на 15,5%.

  Зазначимо також, що за даними МЕРТ, в Україні у «тіні» перебуває більше третини економіки.

  Крім того у МЕРТ назвали три фактори, завдяки яким намітилася тенденція до детінізації української економіки:

  • збереження макроекономічної стабільності;
  • створення сприятливих умов ведення бізнесу в Україні, свідченням чого є збереження високого рівня ділової активності бізнесу та покращення його очікувань;
  • збереження тенденції до економічного зростання в умовах прискореного росту інвестування в економіку України вітчизняними компаніями, зростання споживчого попиту населення, у тому числі під впливом реформування у сфері оплати праці, та сприятливої зовнішньої кон’юнктури.

  Індекс промислової продукції — показник обсягу промислового виробництва країни, який вимірюється як середньозважена величина з відповідних індивідуальних індексів по кожному товару.

  Розрахунок базується на даних щодо динаміки виробництва видів продукції за постійним набором товарів-представників і структурі валової доданої вартості за видами промислової діяльності за базисний рік.

   


  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ