Директорка фірми, яка переказувала кошти терористам «ДНР», уникла покарання за 200 тис. грн

  Після угоди зі слідством українці Поповіченко вдалося уникнути ув’язнення
  Жовтневий районний суд Маріуполя визнав винною засновницю і директорку ТОВ «Інтер-Торг» Світлану Поповіченко у фінансуванні тероризму (ч.2 ст.258-5 КК України) і призначив штраф на суму 200,6 тис. грн. Про це повідомляє «Главком» з посиланням на вирок від 3 березня. За даними досудового розслідування, у березні 2015
  • 14 Березня, 22:00
  • Розсилка
  Сепаратист «ДНР»
  Сепаратист «ДНР»

  Після угоди зі слідством українці Поповіченко вдалося уникнути ув’язнення

  Жовтневий районний суд Маріуполя визнав винною засновницю і директорку ТОВ «Інтер-Торг» Світлану Поповіченко у фінансуванні тероризму (ч.2 ст.258-5 КК України) і призначив штраф на суму 200,6 тис. грн.

  Про це повідомляє «Главком» з посиланням на вирок від 3 березня.

  За даними досудового розслідування, у березні 2015 року Поповіченко зареєструвала ТОВ «Інтер-Торг» у так званому «департаменте государственной регистрации Министерства доходов и сборов Донецької Народної Республіки». З моменту утворення і до цього часу підприємство сплачувало кошти до «бюджету «ДНР», які надалі використовуються сепаратистами і російськими найманцями для втілення злочинних цілей вказаної терористичної організації. 

  Крім того, протягом січня 2016 року до жовтня 2017 року «Інтер-Торг» під керівництвом Поповіченко здійснювало передачу грошових коштів в розмірі 50 тис. російських рублів щомісяця структурному підрозділу силового блоку «ДНР» - «Донецкому Высшему Общевойсковому командному училищу».

  Поповіченко вдалося уникнути реального покарання (санкція ч.2 ст.258-5 ККУ передбачає позбавленням волі від 8 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до 3 років та з конфіскацією майна), оскільки вона пішла на співпрацю зі слідством, розкрила схеми фінансування тероризму на території, підконтрольній терористичній організації «ДНР» і повідомила про інших причетних до вчинення злочину осіб. 

  Таким чином, між прокурором і підозрюваною було укладено угоду про визнання винуватості, якою застосувалися ч.1, ч.2 ст.69 Кримінального кодексу України з переходом до іншого більш м'якого виду основного покарання у вигляді штрафу 200,6 тис. грн.

  У результаті районний суд Маріуполя затвердив цю угоду.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ