До окупованого Криму вночі завезли ще дві турбіни Siemens - ЗМІ

  ЗМІ повідомляють, що іще дві турбіни окуппанти вночі провезли по Феодосії
  На територію окупованого Криму завезли ще дві газові турбіни Siemens. У розпорядженні місцевого видання «Примечания» виявилися ще два знімки, зроблені пізно ввечері у неділю у Феодосії. «Укриті брезентом циліндричні предмети, які везуть через місто тягачі, нагадують знімки предметів, схожих на турбіни, про яких російські ЗМІ
  • 17 Липня, 16:08
  • Розсилка
  <p>ЗМІ побачили ще дві турбіни Siemens у Криму</p>
Фото primechaniya.ru

  ЗМІ побачили ще дві турбіни Siemens у Криму

  Фото primechaniya.ru

  ЗМІ повідомляють, що іще дві турбіни окуппанти вночі провезли по Феодосії

  На територію окупованого Криму завезли ще дві газові турбіни Siemens. У розпорядженні місцевого видання «Примечания» виявилися ще два знімки, зроблені пізно ввечері у неділю у Феодосії.

  «Укриті брезентом циліндричні предмети, які везуть через місто тягачі, нагадують знімки предметів, схожих на турбіни, про яких російські ЗМІ повідомляли 13 липня», - йдеться у повідомленні.

  Прес-секретар російського президента Дмитро Пєсков сказав, що турбіни для окупованого Криму зроблені в Росії з вітчизняних компонентів. Будує ТЕС в Криму «дочка» «Ростеху» — «Технопромекспорт» повідомила, що купила чотири комплекти турбін для Криму на вторинному ринку.  Проте пізніше Siemens заявив, що проти його волі принаймні дві з чотирьох турбін, доставлених «Технопромекспорту» для ТЕС у Тамані, були переміщені в Крим.

  Компанія Siemens ініціює кримінальне розслідування і подала позови про повернення турбін в Тамань і припинення додаткових постачань у Крим.

  Раніше повідомлялося, що ФСБ затримала директора підприємства, яке постачало турбіни Siemens в Крим.

  В Кремлі запевняють, що Siemens не збирається йти з російського ринку.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ