рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Двоє росіян у СІЗО Києва попросили обміняти їх на українського політв’язня

  • Розсилка
  <span>Утримуваний в Лук'янівському СІЗО росіянин написав прохання про обмін на українського політв'язня</span> - Двоє росіян у СІЗО Києва попросили обміняти їх на українського політв’язня
  Утримуваний в Лук'янівському СІЗО росіянин написав прохання про обмін на українського політв'язня
  Фото: Facebook Людмила Денісова

  Заяву написали Олександр Саттаров та Фарух Камалов

  Два громадяни Росії, які утримуються в Лук’янівському СІЗО Києва, написали заяву до президента Володимира Путіна з проханням обміняти їх на одного з українських політв’язнів.

  Про це повідомила уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова.

  Український омбудсмен зустрілася з заарештованими росіянами у Лук’янівському СІЗО.

  «Під час сьогоднішнього моніторингового візиту до Лук’янівського СІЗО я  зустрілася із Олександром Саттаровим та Фарухом Камаловим, які написали заяву на ім’я президента РФ з проханням повернути їх на територію Росії шляхом обміну на одного з українських політв’язнів», - повідомила вона.

  Денісова додала, що раніше таку ж заяву подав громадянин РФ Олексій Седіков, який відбуває покарання за тероризм у Бучанській колонії.

  «Ці листи також будуть відправлені до МЗС України, щоб вони дипломатичною поштою доставили їх до адміністрації президента РФ», - повідомила вона.

  Також Денісова зазначила, що лист із списками на обмін 5 липня був направлений до представника РФ в Трьохсторонній контактній групі Борису Гризлову і уповноваженому РФ з прав людини Тетяні Москальковій. Денісова підкреслила, що відповіді на цей лист в Україні так і не отримали.

  Раніше повідомлялося, що громадянин Росії Олексій Седіков, який відбуває покарання за тероризм в Бучанській колонії, надав заяву на ім’я президента РФ з проханням повернути його на територію Росії шляхом обміну на одного з українських політв’язнів.


  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ