Екс-генсек НАТО закликав ЄС продовжити на рік усі санкції проти Росії

  Час для всіх санкцій бути продовженими на 12 місяців, а не тільки на шість, вважає Андерс Фог Расмуссен
  Колишній генеральний секретар Організації Північноатлантичного договору (НАТО), радник президента України Андерс Фог Расмуссен закликає Євросоюз продовжити усі види обмежувальних заходів проти Росії на рік, а не на шість місяців. Про це Расмуссен написав у своєму мікроблозі в Twitter. «ЄС продовжив санкції проти Росії на 12 місяців через
  • 19 Червня, 14:35
  • Розсилка
  Санкції проти Росії
  Санкції проти Росії

  Час для всіх санкцій бути продовженими на 12 місяців, а не тільки на шість, вважає Андерс Фог Расмуссен

  Колишній генеральний секретар Організації Північноатлантичного договору (НАТО), радник президента України Андерс Фог Расмуссен закликає Євросоюз продовжити усі види обмежувальних заходів проти Росії на рік, а не на шість місяців. Про це Расмуссен написав у своєму мікроблозі в Twitter.

  «ЄС продовжив санкції проти Росії на 12 місяців через окупацію Криму. Час для всіх санкцій бути продовженими на 12 місяців, а не тільки на шість», - заявив він.

  Нагадаємо, сьогодні, 19 червня, Рада ЄС у закордонних справах продовжила на рік обмежувальні заходи у відповідь на анексію з боку Росії АР Крим та Севастополя.

  Як повідомлялося, родичі, колеги, правозахисники політичних бранців Кремля, репресованих російським режимом, закликали керівництво ЄС і НАТО посилити санкції проти Росії і ввести персональні обмежувальні заходи проти керівництва РФ.

  Джерело: УНІАН

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ