ЄС продовжив на рік економічні санкції щодо окупованого Росією Криму

  Обмежувальні заходи введені у відповідь на анексію Криму Росією
  Сьогодні, 19 червня, Рада ЄС у закордонних справах продовжила на рік обмежувальні заходи у відповідь на анексію з боку Росії АР Крим та Севастополя. Рішення ухвалили без обговорення міністри закордонних справ країн-членів Євросоюзу, повідомляє Укрінформ. «Рада ЄС продовжила обмежувальні заходи у відповідь на нелегальну анексію Криму та
  • 19 Червня, 10:51
  • Розсилка
  Російська окупація Криму
  Російська окупація Криму

  Обмежувальні заходи введені у відповідь на анексію Криму Росією

  Сьогодні, 19 червня, Рада ЄС у закордонних справах продовжила на рік обмежувальні заходи у відповідь на анексію з боку Росії АР Крим та Севастополя.

  Рішення ухвалили без обговорення міністри закордонних справ країн-членів Євросоюзу, повідомляє Укрінформ.

  «Рада ЄС продовжила обмежувальні заходи у відповідь на нелегальну анексію Криму та Севастополя Росією на один рік – до 23 червня 2018 року», - заявили у Раді ЄС.  Нагадаємо, у 2014 році ЄС запровадив секторально-економічні обмежувальні заходи проти російської економічної діяльності на території тимчасово окупованої АР Крим та міста Севастополя.

  Йдеться про заборони та обмеження для компаній та приватних осіб з ЄС щодо діяльності в Криму у торговельно-економічній, фінансовій та інвестиційних сферах, енергетиці, туристичній галузі.

  Європейці та зареєстровані в ЄС компанії не можуть купувати нерухомість або юридичні компанії у Криму, фінансувати кримські компанії або надавати їм супутні послуги. Туристичним операторам ЄС заборонено надавати послуги в Криму та Севастополі. Зокрема, європейські круїзні судна не зможуть заходити до портів Кримського півострова, за винятком екстрених випадків.

  Окрім цього, заборонено експорт деяких товарів і технології кримським компаніям або для використання в Криму. У зворотному напрямку заборонений імпорт товарів із Криму за винятком, якщо вони мають сертифікат походження, виданий уповноваженим органом влади України.

  Заборони та обмеження стосуються транспортної, телекомунікаційної та енергетичної галузей, пошуку, розвідки і видобутку нафти, газу та мінеральних ресурсів.

  Як повідомлялося, 6 червня Комітет постійних представників країн ЄС рекомендував без обговорення Раді ЄС продовжити на рік обмежувальні заходи для Росії в зв'язку з анексією Криму і Севастополя

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ