Екс-регіонала Єфремова судять онлайн

  Єфремов бере участь у судових засіданнях, сидячи поряд зі своїми захисниками
  Засідання у справі екс-депутата Верховної Ради, колишнього керівника фракції Партії регіонів Олександра Єфремова можна дивитися онлайн на офіційному Youtube-каналі «Судова влада України». Про це повідомив прес-центр судової влади. Нагадаємо, 8 та 9 лютого 2017 року Старобільському районному суді Луганської області тривали
  • 10 Лютого, 12:44
  • Розсилка
  Олександр Єфремов у суді
  Олександр Єфремов у суді

  Єфремов бере участь у судових засіданнях, сидячи поряд зі своїми захисниками

  Засідання у справі екс-депутата Верховної Ради, колишнього керівника фракції Партії регіонів Олександра Єфремова можна дивитися онлайн на офіційному Youtube-каналі «Судова влада України». Про це повідомив прес-центр судової влади.  Нагадаємо, 8 та 9 лютого 2017 року Старобільському районному суді Луганської області тривали слухання судового засідання у справі Єфремова, якого звинувачують за ч. 3 ст. 27, ст. 341, ч. 3 ст. 110, ч. 1 ст. 258-3, ч. 1 ст. 111 КК України.  9 лютого захисники Єфремова заявили клопотання в порядку статті 206 КПК України про звільнення обвинуваченого з-під варти як незаконно позбавленого свободи та утримуваного під вартою. Судом у задоволенні вказаного клопотання було відмовлено.

  Клопотання захисників обвинуваченого про надання дозволу суду на участь обвинуваченого у судовому засіданні поза межами кабіни, застосовуючи практику Європейського суду з прав людини, суд задовольнив.

  В подальшому Єфремов братиме участь у судових засіданнях, сидячи поряд зі своїми захисниками.

  Наразі стосовно обвинуваченого Єфремова діє запобіжний захід у вигляді утримання під вартою.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ