Експерти ФБР привезли нові дані у справі Шеремета

  Експерти ФБР зараз перебувають в Україні
  Експерти ФБР прибули до України і привезли українському слідству висновки дослідження відеомоніторингу у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета. Про це розповів виконуючий обов’язки глави Нацполіції Вадим Троян в інтерв'ю агентству «Інтерфакс-Україна» «Експерти ФБР зараз перебувають в Україні, вони привезли нашому
  • 29 Листопада, 2016, 23:49
  • Розсилка

  Експерти ФБР зараз перебувають в Україні

  Експерти ФБР прибули до України і привезли українському слідству висновки дослідження відеомоніторингу у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета.

  Про це розповів виконуючий обов’язки глави Нацполіції Вадим Троян в інтерв'ю агентству «Інтерфакс-Україна»

  «Експерти ФБР зараз перебувають в Україні, вони привезли нашому слідству висновки дослідження відеомоніторингу. Це останнє дослідження у справі, яке вони проводили, висновок щодо вибухотехнічного дослідження був наданий раніше», – розказав він.

  Інші деталі розслідування Троян не став розкривати, оскільки, за його словами, це може завдати шкоди слідству.

  Наприкінці вересня міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков заявляв, що слідство у справі про вбивство Павла Шеремета «йде інтенсивно», але не повідомляв конкретної інформації, посилаючись на таємницю слідства.

  Павла Шеремета вбили 20 липня в центрі Києва, влаштувавши підрив автомобіля, яким він керував. Українські правоохоронці кваліфікують загибель журналіста як умисне вбивство.

  Павло Шеремет – білоруський, російський та український журналіст телебачення, радіо і періодичних видань, у 1990-х – 2000-х роках керівник відділу спеціальних інформаційних проектів російського телеканалу ОРТ, згодом – «Першого каналу» в Росії. Останні п’ять років жив у Києві, працював в інтернет-виданні «Українська правда», а також на радіо «Вести».

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ