рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Експерти розповіли, як позбутися радянщини в українських в’язницях

  • Розсилка
  Експерти розповіли, як позбутися радянщини в українських в’язницях

  Європейський комітет з питань запобігання катуванням двічі наголошував на необхідності скасування статті 391 КК України

  В п’ятницю, 26 жовтня, в приміщенні інформаційного агентства «Главком» проходить прес-конференція на тему: «Як позбутися радянщини в українських в’язницях».

  Учасники: Євген Захаров, директор Харківської правозахисної групи; Єгор Соболєв, народний депутат України, співавтор законопроекту № 9228; Михайло Серебряков, експерт «Реанімаційного пакету реформ».

  19 жовтня в парламенті зареєстрований проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо вилучення статті 391 Кримінального кодексу України) №9228. Вилучення цієї ганебної радянської норми з покаранням до 3 років позбавлення волі за непоголене обличчя, нетактовну поведінку, зміну без дозволу спального ліжка, а фактично переслідування засуджених за скарги на дії (бездіяльність) персоналу повинно стати одним з перших кроків у реформуванні пенітенціарної системи з метою позбутися рудиментів радянщини.

  Європейський комітет з питань запобігання катуванням двічі в своїх доповідях після візитів в Україну (параграф 46 доповіді за 2017 рік і параграф 103 доповіді за 2018 рік) наголошував на необхідності скасування статті 391 КК України.

  Дивіться трансляцію прес-конференції:

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ