Грабіжники пункту обміну валют у Бразилії вимагали видати їм Bitcoin

  Нападники зв'язали господаря обмінника та його братів, спустошили сейф, а потім вимагали віддати їм біткоіни
  Невідомі, які пограбували обмінний пункт у Бразилії, вимагали у його службовців найпопулярнішу криптовалюту в світі Bitcoin, передає канал Globo. Як повідомляє ЗМІ пограбування сталося в Ріо-де-Жанейро. Здобиччю бандитів стали близько 100 тисяч реалів (31 тисячі доларів). Вони зв'язали господаря обмінника та його братів, спустошили сейф, а
  • 18 Сiчня, 08:26
  • Розсилка

  Нападники зв'язали господаря обмінника та його братів, спустошили сейф, а потім вимагали віддати їм біткоіни

  Невідомі, які пограбували обмінний пункт у Бразилії, вимагали у його службовців найпопулярнішу криптовалюту в світі Bitcoin, передає канал Globo.

  Як повідомляє ЗМІ пограбування сталося в Ріо-де-Жанейро. Здобиччю бандитів стали близько 100 тисяч реалів (31 тисячі доларів). Вони зв'язали господаря обмінника та його братів, спустошили сейф, а потім вимагали у власників віддати їм біткоіни. Обмінний пункт дійсно нещодавно почав операції з цією криптовалютою.

  Грабіжники перевірили мобільний гаманець, прив'язаний до телефону власника, однак біткоіни були їм переведені в інше місце. У результаті злочинці втекли з готівкою, цінними речами і мобільними телефонами.

  Нагадаємо, напередодні Bitcoin обвалився нижче $10 тисяч.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ