Холодницький назвав суми застав для Розенблата і Полякова

  Прокурорами САП підготовлено відповідне клопотання щодо Розенблата і Полякова
  Спеціалізована антикорупційна прокуратура проситиме призначити розмір застав для народних депутатів Максима Полякова і Борислава Розенблата - 500 тис. грн і 10 млн грн відповідно. Про це сказав керівник САП Назар Холодницький. «Прокурорами САП підготовлено відповідне клопотання по Розенблату і Полякову для обрання для них запобіжного заходу
  • 17 Липня, 14:13
  • Розсилка
  Керівник САП Назар Холодницький
  Керівник САП Назар Холодницький

  Прокурорами САП підготовлено відповідне клопотання щодо Розенблата і Полякова

  Спеціалізована антикорупційна прокуратура проситиме призначити розмір застав для народних депутатів Максима Полякова і Борислава Розенблата - 500 тис. грн і 10 млн грн відповідно. Про це сказав керівник САП Назар Холодницький.

  «Прокурорами САП підготовлено відповідне клопотання по Розенблату і Полякову для обрання для них запобіжного заходу у вигляді застав у розмірі 10 млн, наскільки я пам'ятаю, (для Розенблата. - Ред.) і 500 тисяч для Полякова», - сказав він.

  Як повідомлялося, САП проситиме суд про заставу, електронні браслети та здачу паспортів для Розенблата і Полякова.

  Судові засідання з обрання запобіжних заходів для згаданих народних депутатів відбудуться цього тижня у Солом'янському райсуді Києва. Час судових засідань ще не визначено.

  Як відомо, 13 липня Розенблату і Полякову вручили підозри і викликали на допит. При чому Поляков перед допитом раптово захворів.

  11 липня Рада дала згоду на притягнення до кримінальної відповідальності Максима Полякова, але відмовила ГПУ в затриманні та арешті нардепа.

  Депутати підтримали подання на притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата Борислава Розенблата, проте на затримання й арешт Розенблата в Ради не вистачило голосів.

  САП і НАБУ розслідують провадження стосовно Розенблата й Полякова щодо видобутку бурштину

  За інформацією НАБУ, детективи Бюро у співпраці з ФБР через спецагента під прикриттям зафіксували, як вказані народні депутати через наближених осіб протягом декількох місяців отримували від представника іноземної компанії «заохочення» на суму близько $300 тис.

  Читайте також матеріал «Главкома» П'ять найгучніших справ, які «зависли» в повітрі

  Джерело: Укрінформ

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ