Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Інженери російського ядерного центру затримані за майнінг криптовалют

  • Розсилка
  Майнінг криптовалюти - Інженери російського ядерного центру затримані за майнінг криптовалют
  Майнінг криптовалюти

  Про скількох інженерів ядерного центру йдеться, не уточнюється

  Кілька співробітників Всеросійського науково-дослідного інституту експериментальної фізики (Російський федеральний ядерний центр у Сарові) в Нижегородської області затримані в п'ятницю, 9 лютого, за майнінг (генерування коду) криптовалют з використанням потужних службових комп'ютерів.

  За даними прес-служби Російського федерального ядерного центру в Сарові, мала місце спроба несанкціонованого використання службових обчислювальних потужностей в особистих цілях, в тому числі для так званого майнінгу. Однак ця діяльність була припинена, порушники затримані, щодо них порушено кримінальну справу, повідомили в Центрі. Про скількох інженерів ядерного центру йдеться, не уточнюється.

  Подібні спроби останнім часом були зареєстровані в цілій низці великих компаній Росії, що мають великі обчислювальні потужності, наводить «Інтерфакс» слова очільниці прес-служби Центру Тетяни Залеської.

  «На наших підприємствах вони будуть жорстко припинятися, це технічно безперспективне заняття, що несе за собою кримінальну відповідальність», - заявила вона.

  Майнінг - процес видобутку обмеженого в кількості шифрованого коду криптовалют шляхом підбору великого числа комбінацій. Для цього потрібні дедалі більш потужні комп'ютери.

  Читайте також матеріали «Главкому»:

  Біткоїн за $10 тисяч. Рекомендовано нардепами

  Фабрика мільйонерів. Як Україна видобуває Bitcoin

  Джерело: Deutsche Welle

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ