Євросоюз підтримав заборонених в Росії «Свідків Єгови»

  «Свідки Єгови», як і всі інші релігійні організації, повинна мати можливість мирно користуватися свободою зібрань, - нагадали у Європі
  Брюссель виступив на підтримку релігійного руху «Свідки Єгови», діяльність якого напередодні була заборонена на території Росії. Про це йдеться в заяві, опублікованій на сайті Європейської служби зовнішніх справ. «Свідки Єгови», як і всі інші релігійні організації, повинна мати можливість мирно користуватися свободою
  • 21 Квiтня, 12:59
  • Розсилка

  «Свідки Єгови», як і всі інші релігійні організації, повинна мати можливість мирно користуватися свободою зібрань, - нагадали у Європі

  Брюссель виступив на підтримку релігійного руху «Свідки Єгови», діяльність якого напередодні була заборонена на території Росії. Про це йдеться в заяві, опублікованій на сайті Європейської служби зовнішніх справ.

  «Свідки Єгови», як і всі інші релігійні організації, повинна мати можливість мирно користуватися свободою зібрань, як це гарантовано Конституцією Росії, а також міжнародними зобов'язаннями РФ і світовими стандартами прав людини», - зазначає ЕСВД.

  Як повідомлялось, Верховний суд визнав «Свідків Єгови» екстремістською організацією і заборонив діяльність всіх 395 відділень, що діють на території країни. Представник «Свідків Єгови» заявив про готовність звернутися в апеляційну інстанцію і при необхідності дійти до Європейського суду з прав людини (ЄСПЛ). Рішення вступить в силу через 30 діб.

  17 березня Мін'юст звернувся до Верховного суду з вимогою заборонити «Свідків Єгови» в Росії через порушення ними антіекстремістского законодавства. Через кілька днів діяльність управлінського центру руху в Росії була припинена, організацію внесли в список екстремістських організацій Мін'юсту.

  У відповідь на це «Свідки Єгови» попросили ВС визнати їх жертвою політичних репресій, однак, вислухавши доводи сторін, суд відмовився приймати зустрічний позов.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ