Верховний суд РФ ліквідував «Свідків Єгови»

  Суд визнав «Свідків Єгови» екстремістською організацією
  Верховний суд РФ визнав «Свідків Єгови» екстремістською організацією, ліквідував і заборонив її діяльність на території Росії. Таким чином було задоволено позовні вимоги мін'юсту РФ. У рішенні суд вказав про негайне припинення діяльності всіх 395 відділень «Свідків Єгови» на території РФ. Майно організації суд забрав в
  • 20 Квiтня, 20:52
  • Розсилка
  «Свідки Єгови» 
  «Свідки Єгови» 

  Суд визнав «Свідків Єгови» екстремістською організацією

  Верховний суд РФ визнав «Свідків Єгови» екстремістською організацією, ліквідував і заборонив її діяльність на території Росії. Таким чином було задоволено позовні вимоги мін'юсту РФ.

  У рішенні суд вказав про негайне припинення діяльності всіх 395 відділень «Свідків Єгови» на території РФ. Майно організації суд забрав в дохід держави РФ.

  У четвер суддя Юрій Іваненко оголосив лише резолютивну частину рішення, повний текст якого буде виданий сторонам на руки протягом п'яти діб.

  У самій організації вже заявили, що оскаржуватимуть рішення в апеляційну інстанцію Верховного суду РФ. Представник організації зазначив, що вони мають намір дійти до ЄСПЛ, якщо апеляційна інстанція не скасує рішення.

  Поки рішення суду не вступило в законну силу. Якщо організація все ж оскаржить його, то в силу воно вступить з моменту оголошення апеляційного постанови. В іншому випадку - через 30 діб.

  Джерело: ТАСС

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ