Кабмін анонсував конкурс стартапів із призовим фондом 1,5 млн гривень

  Україна відкриває дані для стимулювання розвитку комерційних та громадських проектів
  Уряд України за підтримки міжнародних організацій ініціював конкурс стартапів Open Data Challenge Про це у Facebook повідомив прем’єр-міністр Володимир Гройсман. Він зазначив, що за рік Україна значно підвищила свої позиції у міжнародних рейтингах відкритості даних, таких як Open Data Barometer (+18 позицій) та Open Data Index (+24
  • 17 Червня, 23:26
  • Розсилка
  Стартап
  Стартап

  Україна відкриває дані для стимулювання розвитку комерційних та громадських проектів

  Уряд України за підтримки міжнародних організацій ініціював конкурс стартапів Open Data Challenge

  Про це у Facebook повідомив прем’єр-міністр Володимир Гройсман.

  Він зазначив, що за рік Україна значно підвищила свої позиції у міжнародних рейтингах відкритості даних, таких як Open Data Barometer (+18 позицій) та Open Data Index (+24 позиції).

  Також Гройсман відзначив, що держава відкриває дані не лише для підвищення прозорості й боротьби з корупцією, а й для стимулювання розвитку комерційних та громадських проектів на базі відкритих даних, які мають величезні перспективи (наприклад, сьогодні Direct Open Data Market Size EU оцінюється на рівні 60 млрд євро).

  «Саме з цією метою уряд України за підтримки USAID Ukraine - USAID Україна та UKAID ініціював конкурс стартапів на базі відкритих даних Open Data Challenge - ідеатони в містах України. Призовий фонд першого циклу – 1 500 000 грн. Запрошую всіх зацікавлених взяти участь в Open Data Challenge, а ми підтримуємо та допоможемо реалізувати Ваші ідеї», - заявив Гройсман.

  «Главком» також повідомляв, що проект «ProZorro.Продажі» визнано одним із кращих антикорупційних стартапів світу.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ