Канада сприятиме роботі слідчої групи з розслідування катастрофи MH17

  Уряд Канада закликає інші країни підтримати зусилля слідчої групи
  Канада позитивно оцінює рішення Міжнародної спільної слідчої групи щодо ведення судового процесу в Нідерландах у справі про збитий літак «Малазійських авіаліній» рейсу МН17  і заявляє про готовність всебічного сприяння. Про це заявила міністр закордонних справ Канади Христя Фріланд. «5 липня Спільна слідча група з
  • 18 Липня, 23:23
  • Розсилка
  Міністр закордонних справ Канади Христя Фріланд
  Міністр закордонних справ Канади Христя Фріланд

  Уряд Канада закликає інші країни підтримати зусилля слідчої групи

  Канада позитивно оцінює рішення Міжнародної спільної слідчої групи щодо ведення судового процесу в Нідерландах у справі про збитий літак «Малазійських авіаліній» рейсу МН17  і заявляє про готовність всебічного сприяння.

  Про це заявила міністр закордонних справ Канади Христя Фріланд.

  «5 липня Спільна слідча група з Австралії, Бельгії, Малайзії, Нідерландів і України оголосила про своє рішення вести (судовий процес) підозрюваних в Нідерландах. Канада високо цінує невтомні зусилля слідчої групи по висвітленню фактів, пов'язаних з цією трагедією. Канада також рішуче підтримує це рішення щодо судового переслідування та буде надавати всебічне сприяння цим зусиллям», - йдеться в заяві Фріланд, оприлюдненій на сайті уряду Канади.

  Міністр переконана, що такий підхід - ефективний спосіб забезпечення відповідальності відповідальних осіб відповідно до міжнародних стандартів.

  «Сьогодні Канада закликає інші країни підтримати ці зусилля ...», - вказала Фріланд.

  Як відомо, країни, представники яких входять до Об’єднаної слідчої групи, ухвалили спільне рішення, що кримінальний процес у справі катастрофи рейсу MH17 відбудеться в суді у Нідерландах. Про це 5 липня повідомив міністр закордонних справ Нідерландів Берт Кундерс.

  До об’єднаної слідчої групи входять представники Австралії, Бельгії, Малайзії, України та Нідерландів.

  Нідерланди й Україна підписали договір про міжнародне правове співробітництво щодо розслідування злочинів, пов’язаних зі збиттям літака рейсу МН-17.

  Сполучені Штати Америки вітають рішення об'єднаної слідчої групи (JIT) щодо проведення в Нідерландах суду в справі про катастрофу МН17.

  Читайте також: «Розслідувач Bellingcat Арік Толер: Боюся, що російські командири, причетні до знищення МН17, ніколи не побачать Гааги»

  Джерело: Інтерфакс-Україна

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ