Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Коаліціада в Німеччині триває: три партії обговорять питання міграційної політики

  • Розсилка
  Німецький парламент - Коаліціада в Німеччині триває: три партії обговорять питання міграційної політики
  Німецький парламент

  У трьох партій залишився лише один день до завершення першого етапу переговорів

  Сьогодні, 15 листопада, ХДС/ХСС, Вільна демократична партія (ВДП) і Союз 90/Зелені обговорюватимуть проблематику міграційної політики в рамках першого етапу переговорів щодо формування коаліційного уряду Німеччини.

  Переговори стосуватимуться ідеї попередньо схваленої між ХДС і ХСС щодо введення обмеження в 200 тисяч іноземців, яких ФРН зможе приймати кожного року, виходячи із гуманітарних розрахунків. Проти такої ідеї категорично виступає Союз 90/Зелені. Про це пише інформаційне агентство Reuters.

  Окрім того, протиріччя стосуються такої кількості членів сімей осіб, які вже отримали статус біженця в ФРН – між трьома політичними силами немає єдності щодо того, скільки осіб даної категорії повинні мати право в’їжджати в країну. Незважаючи на це, представники ХДС/ХСС залишаються оптимістами в питанні вирішення протиріч з питань міграції протягом переговорів в середу. При цьому ХСС, яка була особливо непоступливою в питаннях міграції, зважаючи на майбутні регіональні вибори 2018 року в Баварії, заявила про готовність шукати компроміси.

  Також ХДС/ХСС, Вільна демократична партія (ВДП) і Союз 90/Зелені в середу мають обговорити питання політики ФРН щодо ЄС, монетарну і енергетичну політику. Так представник ВДП Фолькер Віссінг заявив про те, що протягом наступних чотирьох років уряд матиме до 40 млрд євро для реалізації різноманітних програм, а не 30 млрд євро, як переконувало міністерство фінансів. З іншого боку ВДП хотіла б також провести зменшення податкового тиску для населення. 

  Нагадаємо, 6 листопада у Німеччині стартував новий раунд переговорів між політичними партіями, які намагаються сформувати коаліційний уряд.

  Раніше канцлер ФРН Ангела Меркель визнала, що перед трьома партіями в наступні дні стоять важкі переговори. Однак при цьому, на її думку, сторони можуть прийти до спільної позиції, якщо будуть намагатися і докладуть до цього максимум зусиль.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ