Колишній голова СБУ уявив себе Надією Савченко і побачив, як «у нас всіх вербує ФСБ»

  Наливайченко каже, що він би ніколи не вів переговорів із Плотницьким та Захарченком
  Контррозвідка Служби безпеки повинна виявляти факти вербування російською ФСБ українців. Про це в ефірі телеканала Newsone заявив екс-голова СБУ Валентин Наливайченко, коментуючи зустріч народного депутата Надії Савченко з ватажками «Л/ДНР». «Якщо є підозри, що хтось когось завербував, то має бути розслідування контррозвідки
  • 14 Грудня, 2016, 14:40
  • Розсилка
  Валентин Наливайченко
  Валентин Наливайченко

  Наливайченко каже, що він би ніколи не вів переговорів із Плотницьким та Захарченком

  Контррозвідка Служби безпеки повинна виявляти факти вербування російською ФСБ українців. Про це в ефірі телеканала Newsone заявив екс-голова СБУ Валентин Наливайченко, коментуючи зустріч народного депутата Надії Савченко з ватажками «Л/ДНР».

  «Якщо є підозри, що хтось когось завербував, то має бути розслідування контррозвідки СБУ. Якщо такого розслідування немає, то ми самі, українці, припускаємо, що ми такі слабкі, що у нас усіх вербує ФСБ. Так ми граємо на користь зовсім не своїй національній безпеці», – наголосив він.

  Наливайченко додав, що він би ніколи не вів переговорів із Плотницьким та Захарченком, «оскільки кожна зустріч із ними їх легітимізує». Екс-голова СБУ зауважив, що Захарченко і Плотницький не є самостійними особами і завжди поряд із ними «сидять їхні куратори чи радники з ФСБ».

  Нагадаємо, раніше ЗМІ повідомили, що Савченко в Мінську таємно зустрілася з ватажками «ДНР» і «ЛНР». Служба безпеки України не була попереджена Надією Савченко про поїздку до Мінська на зустріч із ватажками «ДНР» і «ЛНР».

  Глава так званої ЛНР Ігор Плотницький заявив, що він і лідер самопроголошеної ДНР провели зустріч з Надією Савченко і обговорили з нею обмін полоненими за формулою «всіх на всіх».

  Також партія «Батьківщина» зробила заяву щодо інформації про таємну зустріч Надії Савченко з ватажками «ЛНР» та «ДНР». Лідер фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко заявила, що Савченко самостійно вирішуватиме, як далі планувати свою політичну діяльність.

  Сьогодні у ЗМІ з'явилась інформація про те, що Савченко зустрічалася з радником голови Служби безпеки України Юрієм Тандітом напередодні та після своєї зустрічі із ватажками «ДНР/ЛНР».

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ