Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Коломойський стане «каральним мечем» в УКРОПі – ЗМІ

  • Розсилка
  Ігор Коломойський - Коломойський стане «каральним мечем» в УКРОПі – ЗМІ
  Ігор Коломойський

  Коломойського висунуть на посаду керівника комісії партійного контролю в політсилі

  Олігарх Ігор Коломойський може отримати першу офіційну посаду в партії «Українське об'єднання патріотів» (УКРОП), яку з ним пов'язують. За інформацією «Страны», на найближчому, 11-му, партз'їзді (планується на 25 листопада), Коломойського висунуть на посаду керівника комісії партійного контролю (КПК).  Таким чином, якщо з'їзд затвердить його кандидатуру, екс-глава Дніпропетровської обладміністрації стане впливовим партійним функціонером.

  «КПК – це найвищий партійний суд і каральний меч, підзвітний лише з'їзду. А її глава – такий собі сірий кардинал. Оперативне керівництво партією буде здійснювати глава партії, якого оберуть уже в новому році. Але у комісії партійного контролю є право вето. Виключати з партії зможе тільки первинний осередок, або комісія партійного контролю. Саме комісія партійного контролю єдина має право трактувати статут і програму. Стежить, щоб дотримувалися обох документів. Комісія має право скасовувати рішення будь-яких партійних органів і керівників, в тому числі голови партії. І таким чином впливає на формування партійної позиції. Якщо говорити мовою корпоративного управління, то це аналог голови наглядової ради», – розповідає джерело в партії.
  Серед конкурентів Коломойського в боротьбі за посаду – позафракційні нардепи Віталій Купрій і Віктор Шевченко, а також голова Донецької обласної парторганізації Роман Світан. Утім, навряд чи вони складуть конкуренцію спонсору партії. Уже сьогодні нардеп Купрій у розмові з журналістом «Страны» сказав, що балотуватися на посаду глави КПК у нього в планах немає.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ