Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Комітет рекомендує Раді зняти з Добкіна імунітет

  • Розсилка
  Комітет рекомендує Раді зняти з Добкіна імунітет

  Gодання на зняття недоторканості з Добкіна назвали законним і вмотивованим, проте з недоліками у частині обгрунтування

  Комітет Верховної Ради з питань регламенту прийняв рішення рекомендувати парламенту зняти депутатську недоторканість з Михайла Добкіна, але подання про затримання та арешт визнав недостатньо обгрунтованими.

  «Комітет вважає, що подання щодо надання дозволу на притягнення до кримінальної відповідальності… є достатнім з точки зору поданих матеріалів, законним і вмотивованим, оскільки ініційоване і подане належним субєктом подання», - сказав Пензеник.

  «При цьому комітет вважає подання на отримання дозволу на затримання недостатньо вмотивованим і обгрунтованим, але законним. Також комітет вважає подання на надання згоди на обрання запобіжного заходу народному депутату Добкіну у вигляді тримання під вартою недостатньо обгрунтованим та вмотивованим»,- сказав перший заступник голови комітету Пинзеник.

  Нагадаємо, ГПУ підозрює, що Добкін діючи умисно за попередньою змовою з групою осіб, зловживаючи своїм становищем в інтересах третіх осіб, що спричинило тяжкі наслідки вчинив кримінальне правопорушення передбачене ч.2 ст.28, ч.2 ст.364 і ККУ і умисно сприяв в інтересах голів житлових кооперативів, заволодінню земельних ділянок у Харкові шляхом обману (ч.5 ст. 27, ч.4 ст.190 (шахрайство) ККУ).

   

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ