КПВВ «Золоте» два дні працюватиме у тестовому режимі

  КПВВ «Золоте» відкриють у зв’язку з ремонтними роботами на мостовому переході поблизу пропускного пункту «Станиця Луганська»
  9 та 10 грудня контрольний пункт в’їзду-виїзду «Золоте» в Луганській області працюватиме в тестовому режимі. Про це повідомили в Луганській обласній державній адміністрації. КПВВ «Золоте» відкриють у зв’язку з ремонтними роботами на мостовому переході поблизу пропускного пункту «Станиця Луганська»,
  • 8 Грудня, 2017, 20:59
  • Розсилка
  <span>КПВВ &laquo;Золоте&raquo;</span>
  КПВВ «Золоте»

  КПВВ «Золоте» відкриють у зв’язку з ремонтними роботами на мостовому переході поблизу пропускного пункту «Станиця Луганська»

  9 та 10 грудня контрольний пункт в’їзду-виїзду «Золоте» в Луганській області працюватиме в тестовому режимі. Про це повідомили в Луганській обласній державній адміністрації.

  КПВВ «Золоте» відкриють у зв’язку з ремонтними роботами на мостовому переході поблизу пропускного пункту «Станиця Луганська», які проводяться в ці дні, пояснили в Луганській ОДА.

  «Станиця Луганська» – наразі єдиний КПВВ, який діє в Луганській області. Протягом останніх двох років на Луганщині кілька разів намагалися відкрити ще одне КПВВ, «Золоте», але пункт так і не розпочав свою роботу – через, як каже українська сторона, недотримання бойовиками зобов’язань щодо гарантування безпеки у цьому районі. Угруповання «ЛНР» закликало Київ утриматися від відкриття цього КПВВ і заявляло про неузгодження технічних моментів.

  29 листопада на засіданні Тристоронньої контактної групи у Мінську українська сторона заявила, що бойовики продовжують зривати відкриття КПВВ «Золоте» в Луганській області.

  Джерело: Радіо Свобода

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ