Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Кучма розповів, що він п’є перед засіданнями у Мінську

  • Розсилка
  Леонід Кучма розповів, що після засідань ТКГ у Мінську по дві доби «відходить» - Кучма розповів, що він п’є перед засіданнями у Мінську
  Леонід Кучма розповів, що після засідань ТКГ у Мінську по дві доби «відходить»

  Екс-президент зауважив, що Мінському процесу немає альтернативи

  Представник України в Тристоронній контактній групі з врегулювання ситуації на Донбасі Леонід Кучма наголошує, що вийде зі складу ТКГ, коли досягне критичного віку. А поки що він приймає заспокійливе перед переговорами у Мінську. 

  Про це він сказав журналістам у Києві, повідомляє «Укрінформ».

  «Коли я досягну критичного віку, я маю ухвалити таке рішення», - сказав другий президент України.

  За словами Кучми, так він вирішив давно.

  «Я для себе вже давно вирішив: коли я досягну свого критичного віку, я подякую всім, хто зі мною там працював, - і піду, давши можливість попрацювати іншим», - підкреслив другий президент України.

  Кучма розповів, що після засідань ТКГ у Мінську по дві доби «відходить» від цих зустрічей, а напередодні приймає заспокійливе, бо «там занадто важкі розмови».

  Водночас він зауважив, що Мінському процесу немає альтернативи.

  «Якщо «нормандська четвірка» не збирається з жовтня 2016 року, то цих узагалі не збереш ніколи, тому необхідно користуватися тим, що є, і дорожити цим», - підкреслив Кучма.

  Як відомо, Тристороння контактна група з мирного врегулювання ситуації на сході України- уповноважена група представників України, ОБСЄ та Росії, яка була сформована як засіб для полегшення дипломатичного врегулювання військового конфлікту на сході України.

   

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ