Лідер Венесуели звинуватив Twitter у фашизмі

  Мадуро зробив заяву на телебаченні після того, як безліч проурядових акаунтів у Twitter заморозили
  Президент Венесуели Ніколас Мадуро розкритикував соціальну мережу Twitter. Він назвав блокування акаунтів своїх прихильників «проявом фашизму». Пан Мадуро зробив заяву на телебаченні після того, як безліч проурядових акаунтів у Twitter заморозили. Серед них - сторінка радіостанції «Мірафлорес». [READ_MORE] Цю
  • 18 Червня, 10:42
  • Розсилка
  Президент Венесуели Ніколас Мадуро
  Президент Венесуели Ніколас Мадуро

  Мадуро зробив заяву на телебаченні після того, як безліч проурядових акаунтів у Twitter заморозили

  Президент Венесуели Ніколас Мадуро розкритикував соціальну мережу Twitter. Він назвав блокування акаунтів своїх прихильників «проявом фашизму».

  Пан Мадуро зробив заяву на телебаченні після того, як безліч проурядових акаунтів у Twitter заморозили. Серед них - сторінка радіостанції «Мірафлорес».  Цю радіостанцію створив пан Мадуро, його транслюють із президентського палацу. Президент веде в її ефірі щотижневе музичне шоу «Час сальси»

  «Twitter у Венесуелі сьогодні вимкнув тисячі акаунтів. Лише за те, що вони були чавістами», - заявив пан Мадуро.

  Чавістами називають прихильників покійного глави держави Уго Чавеса, на зміну якому прийшов чинний президент.

  Під час правління пана Мадуро в країні різко загострилася політична і економічна криза.

  Як пише агентство Reuters, наразі немає інформації, чи є взагалі в країні співробітники соціальної мережі Twitter. Компанія поки не коментувала заяви президента Мадуро.

  Точної кількості акаунтів, які заблокував Twitter немає, також невідомі причини цих дій.

  За версією пана Мадуро, блокування сталося через вираження «думки більшості». Однак міністр інформації Ернесто Вильєгас називав іншу цифру - всього 180 акаунтів

  З квітня майже щодня у Венесуелі тривають антиурядові акції протесту. Влада країни заявляє, що Венесуела стоїть на порозі громадянської війни. Жертвами зіткнень в Венесуелі між противниками і прихильниками президента Мадуро стали десятки людей.

   

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ