Мер Лондона: причина пожежі в Grenfell Tower - багаторічна недбалість

  Мер британської столиці вважає, що пожежі можна було запобігти
  Пожежа в багатоповерховому будинку Grenfell Tower стала результатом «багаторічної недбалості» , цьому можна було запобігти. Про це заявив мер міста Садік Хан, повідомляє BBC. Хан відвідав поминальну службу за загиблими в пожежі, яка пройшла в неділю. Мер Лондона назвав подію національною трагедією, а тому, за його словами, і заходи
  • 19 Червня, 00:42
  • Розсилка
  Пожежа у лондонській багатоповерхівці
  Пожежа у лондонській багатоповерхівці

  Мер британської столиці вважає, що пожежі можна було запобігти

  Пожежа в багатоповерховому будинку Grenfell Tower стала результатом «багаторічної недбалості» , цьому можна було запобігти.

  Про це заявив мер міста Садік Хан, повідомляє BBC.

  Хан відвідав поминальну службу за загиблими в пожежі, яка пройшла в неділю. Мер Лондона назвав подію національною трагедією, а тому, за його словами, і заходи потрібно приймати на національному рівні.

  Нагадаємо, в п’ятницю прем'єр-міністр Великобританії Тереза Мей анонсувала виділення 5 мільйонів фунтів стерлінгів для мешканців згорілого будинку в Лондоні.

  Як відомо, в ніч проти середи, 14 червня, на заході Лондона пожежа охопила 27-поверховий житловий будинок.

  Повідомляється про понад 50 постраждалих. За останніми даними, загинули 30 осіб, із них наразі ідентифіковано шістьох. В суботу поліція визнала загиблими 58 зниклих безвісти після пожежі в Лондоні.

  Наразі невідоме місцезнаходження цілих сімей. За останніми даними, зникли безвісти щонайменше 65 людей

  В мережі оприлюднено перше відео зі згорілої лондонської багатоповерхівки.

  Під час реконструкції споруди її зовнішні стіни були облицьовані спеціальним теплоізоляційним матеріалом, передають місцеві ЗМІ. За даними журналістів, для покриття фасаду використали дешевші теплоізоляційні панелі, які не були вогнетривкими, хоч і коштували на два фунти стерлінгів за штуку менше, ніж вогнетривкі.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ