Меркель про «нормандську зустріч»: Буде безжалісне підбиття підсумків

  Але від завтрашньої зустрічі не варто чекати ні на яке диво, зазначила Меркель
  Канцлер Німеччини Анґела Меркель заявила, що під час саміту в «нормандському форматі» в Берліні в середу ввечері буде йтися про «підбиття підсумків, просто безжалісне, щодо того, де ми зараз перебуваємо» у виконанні мінських домовленостей про врегулювання ситуації на Донбасі. [READ_MORE] За її словами, цей процес
  • 18 Жовтня, 2016, 19:09
  • Розсилка
  Ангела Меркель
  Ангела Меркель

  Але від завтрашньої зустрічі не варто чекати ні на яке диво, зазначила Меркель

  Канцлер Німеччини Анґела Меркель заявила, що під час саміту в «нормандському форматі» в Берліні в середу ввечері буде йтися про «підбиття підсумків, просто безжалісне, щодо того, де ми зараз перебуваємо» у виконанні мінських домовленостей про врегулювання ситуації на Донбасі.  За її словами, цей процес зазнає перешкод у багатьох моментах – і в питанні припинення вогню, і в політичних питаннях, і в гуманітарних питаннях. Тому, сказала Меркель, після ретельного обмірковування і багатьох розмов із експертами «було вирішено, що ми маємо вичерпати всі можливості для того, щоб спробувати досягти поступу».

  При цьому канцлер наголосила: «Звичайно, від завтрашньої зустрічі не варто чекати ні на яке диво. Але переговори завжди важливі, навіть коли ми дуже різко обмінюємося думками».

  Крім того, додала Меркель, у перебігу зустрічі вона і президент Франції Франсуа Олланд будуть також говорити з президентом Росії Володимиром Путіним про дії його країни в Сирії, де через бомбардування сирійською урядовою і російською авіацією інфраструктури міста Алеппо гинуть усе нові цивільні мешканці.

  Нагадаємо, президент України Петро Порошенко провів телефонну розмову у тристоронньому форматі за участю президента Франції Франсуа Олланда та канцлера ФРН Ангели Меркель, під час якої сторони домовилися провести зустріч глав держав у «нормандському форматі» 19 жовтня у Берліні для спонукання Росії виконати безпекову частину Мінських угод.

  У Кремлі згодом підтвердили, що на зустріч з лідерами України, Німеччини та Франції у Берліні також збирається Путін.

  Джерело: Радіо Свобода

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ