«Моторолу» знищили через довгий язик його дружини, - волонтер

  Командир 15 інтернаціональної бригади бойовиків Абхаз довго просив у людей з Кремля добро на усунення
  Бойовика «ДНР» Арсена Павлова («Моторолу») знищили абхазькі терористи після відмашки Кремля через довгий язик його дружини. Про це посилаючись на інсайдерську інформацію написав волонтер Роман Донік на своїй сторінці в Facebook. «Завалили «Моторолу» люди Абхаза (Ахра Авідзба) - командира п'ятнашки (15
  • 17 Жовтня, 2016, 05:59
  • Розсилка

  Командир 15 інтернаціональної бригади бойовиків Абхаз довго просив у людей з Кремля добро на усунення

  Бойовика «ДНР» Арсена Павлова («Моторолу») знищили абхазькі терористи після відмашки Кремля через довгий язик його дружини.

  Про це посилаючись на інсайдерську інформацію написав волонтер Роман Донік на своїй сторінці в Facebook.

  «Завалили «Моторолу» люди Абхаза (Ахра Авідзба) - командира п'ятнашки (15 інтернаціональна бригада). З літа хотів вальнути «Моторолу» за те що його дружина нахуліганіла в Абхазії і назвала абхазів ч@рножо..ми козо@бами. Профінансував акцію Ставрос Багателія, якого Захарченко призначив наглядачем за віджатою мережею АТБ», - сказано в повідомленні.

  Як пише волонтер, Абхаз довго просив у людей з Кремля дозвіл на усунення.

  «І ось тільки зараз дозволили. Після повернення «моторолки» з відрядження по зачистці бунтарів в Луганську», - зазначив Донік.

  Нагадаємо, ввечері 16 жовтня рос.ЗМІ повідомили, що у ліфті житлового будинку у Донецьку загинув одиз з бойовиків «ДНР» Арсен «Моторола» Павлов: саморобний вибуховий пристрів спрацював, коли той повертався домому. «Моторола» отримав травми, несумісні з життям. 

  В СБУ та МВС підтвердили смерть бойовика «Мотороли».

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ