На Банковій мітингувальники побилися з поліцією

  Сутичка між адвокатом і силовиками переросла в штовханину, в якій вже взяли участь і айдарівці, які знаходились поруч
  Під будівлею Адміністрації президента сталися сутички правоохоронців із бійцями батальйону «Айдар».  Як повідомляє кореспондент «Главкому», бійка сталася після того, як адвокат Іван Макар намагався зупинити автівку з силовиками, яка хотіла  виїхати з Банкової на Інститутську. Варто відмітити, що наразі Банкова
  • 19 Червня, 18:11
  • Розсилка
  <p>Фото: Главком/Михайло Глуховський</p>
<p>Бійка на Банковій</p>

  Фото: Главком/Михайло Глуховський

  Бійка на Банковій

  Сутичка між адвокатом і силовиками переросла в штовханину, в якій вже взяли участь і айдарівці, які знаходились поруч

  Під будівлею Адміністрації президента сталися сутички правоохоронців із бійцями батальйону «Айдар». 

  Як повідомляє кореспондент «Главкому», бійка сталася після того, як адвокат Іван Макар намагався зупинити автівку з силовиками, яка хотіла  виїхати з Банкової на Інститутську. Варто відмітити, що наразі Банкова перекрита кордоном правоохоронців,  які вже нікого не пускають до Адміністрації президента. Згодом сутичка  між адвокатом і силовиками переросла в штовханину,  в  якій вже взяли участь і айдарівці, які знаходились поруч.

  Втім, тривала  вона недовго, хвилину-дві і минула без наслідків. Наразі на Банковій вже спокійна ситуація.   Кореспондент «Главкома» зазначив,  що зі слів адвоката пістолет, який  раніше правоохоронці вилучили в машині айдарівців – газовий. 

  Відомо, що раніше айдарівці на чолі з нардепом Сергієм Мельничуком влаштували пікет під АП із наміром встановити намети. Акцію протесту вони пояснюють тим, що правоохоронні органи нібито звинувачують їх у тероризмі.

  Під час акції між айдарівцями та охороною АП виникла штовханина, в одного з правоохоронців мітингарі намагалися відібрати шолом і захисне спорядження.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ