На Луганщині СБУ затримала коригувальника вогню терористів

  Спецслужби затримали «командира відділення окремого батальйону прикриття»
  Бойовика терористичної організації «ЛНР» затримала у Лисичанську на Луганщині Служба безпеки України спільно з поліцією, повідомляє прес-служба СБУ. Ним виявився мешканець Луганську 1991 р.н. У жовтні 2014 року зловмисник добровільно приєднався до одного з незаконних збройних угруповань. До його обов’язків як «командира
  • 19 Жовтня, 2016, 16:29
  • Розсилка
  Працівники сСБУ затримали мешканця Луганську 1991 р.н
  Фото Радіо Свобода
  Працівники сСБУ затримали мешканця Луганську 1991 р.н

  Спецслужби затримали «командира відділення окремого батальйону прикриття»

  Бойовика терористичної організації «ЛНР» затримала у Лисичанську на Луганщині Служба безпеки України спільно з поліцією, повідомляє прес-служба СБУ.

  Ним виявився мешканець Луганську 1991 р.н.

  У жовтні 2014 року зловмисник добровільно приєднався до одного з незаконних збройних угруповань. До його обов’язків як «командира відділення окремого батальйону прикриття» входило коригування вогню артилерії терористів та виявлення українських безпілотників.

  Після затримання бойовик визнав свою вину, розкаявся у злочинах та закликав усіх учасників НЗФ скласти зброю. Відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 260 (участь у діяльності не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань) Кримінального кодексу України.

  Тривають оперативно-слідчі дії. Вирішується питання про перекваліфікацію протиправних дій бойовика за ст. 258-3 (участь у терористичній організації) КК України.

  Як повідомлялось 9 жовтня, СБУ затримала російського шпигуна  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ