рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  На півдні Італії бульдозерами знесли табір, де жили понад 1500 біженців

  • Розсилка
  <p>Бульдозери зруйнували трущобне містечко за лічені години</p> - На півдні Італії бульдозерами знесли табір, де жили понад 1500 біженців

  Бульдозери зруйнували трущобне містечко за лічені години

  Більшість мешканців табору працювали в прилеглих полях фермерів як нелегальні сільськогосподарські працівники

  На півдні Італії понад 1500 біженців витіснили з табору у Сан-Фердінандо у ході найбільшого виселення від початку антиімміграційних заходів правопопулістської влади в Італії.

  Про це повідомляє The Guardian.

  Майже тисячу силовиків оточили 400 бараків, де мігранти жили після того, як табір був створений 2010 року поблизу Джоїа Тауро в Калабрії. Бульдозери зруйнували трущобне містечко за лічені години.  «Як і обіцяли, ми переходимо від слів до дій», - сказав міністр внутрішніх справ Маттео Сальвіні, голова партії ультраправої «Ліги».

  Більшість мешканців табору з Африки на південь від Сахари і працювали в прилеглих полях фермерів як нелегальні сільськогосподарські працівники за невигідну експлуатаційну заробітну плату.

  Деякі африканці, які дивилися, як їхні табори знищували, кажуть, що їм виплачують 2 євро за годину, на 7,50 євро нижче мінімальної заробітної плати.

  За даними Італійського союзу фермерів (UILA), 36% працівників, зайнятих в аграрному секторі, є іноземцями, здебільшого з Африки.

  Нагадаємо, у лютому мер Сан-Фердінандо Андреа Тріподі повідомив, що табір несе небезпеки для громадського здоров'я та ризики пожеж. За минулий рік у пожежах там загинули чотири людини.

  Сальвіні пообіцяв перемістити біженців до прийомних пунктів, але деякі з них розповіли італійським медіа, що шукатимуть притулку у покинутих будинках у сільській місцевості.

  У профспілках кажуть, що в таборі мешкали не менше 200 жінок, багато з яких є жертвами секс-торгівлі. «Я просто сподіваюся, що вони знайдуть для них безпечне місце, - сказала представниця профспілки. - Вони є вразливими жінками, які потребують допомоги і підтримки».

  Нагадаємо, у Мілані відбулась масова акція протесту проти расизму та жорсткої антиміграційної політики нинішнього італійського уряду.

  Джерело: Європейська правда

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ