Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  На Волині знайшли доказ, що УПЦ МП керує патріарх Кирило

  • Розсилка
  На Волині знайшли доказ, що УПЦ МП керує патріарх Кирило

  Антимінс є черговим доказом, що ієрархія УПЦ (МП) вводить в оману своїх вірних

  На Волині у церкві, яка вийшла зі складу УПЦ МП, долучившись до ПЦУ, виявлено антимінс (освячений плат із зашитою частинкою мощей когось із святих, обов’язковий для звершення Божественної Літургії), який благословив московський Патріарх Кирило.

  В Управлінні Волинської єпархії ПЦУ заявили, що це – «ще один доказ для тих наших краян, які досі залишаються в Московському патріархаті. РПЦ, зокрема, називає свою частину Українською Православною Церквою, переконуючи, що вона самостійна і незалежна. Духовенство МП нерідко підкреслює: наш Предстоятель не в Москві, а в Києві».

  На знайденому антимінсі зазначено: «По благословению Святейшего Патриарха Московскаго и всея Руси Кирилла [не митрополита Онуфрія] священнодействован Нафанаилом епископом Волынским и Луцким...» Тут також записано, для якої церкви передано цю святиню (з етичних міркувань на фото приховали назву села), а також номер і дату видачі».


  5c62e1435a21d


  На антимінсі було також зазначено, для якої церкви передали цю святиню. З етичних міркувань на фото приховали назву села. А також номер і дату видачі.

  Антимінс видали у 2017 році. На ньому – цифра 23, що може свідчити про те, що їх масово передавали з Москви в Україну, і, зокрема, на Волинь.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ