Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  НАБУ спростовує звинувачення проти Ситника і викликало на допит голову НАЗК

  • Розсилка
  НАБУ спростовує звинувачення проти Ситника і викликало на допит голову НАЗК

  НАЗК запросило Ситника прибути до агентства 13 листопада для надання пояснень

  У Національному антикорупційному бюро заявляють, що у визначені законом терміни надали НАЗК документи щодо директора НАБУ Артема Ситника.

  Як повідомляє прес-служба бюро, НАБУ надало відповідь на запит НАЗК і надіслали копії всіх запитуваних документів, також роз’яснило відсутність конфлікту інтересів у описаному НАЗК випадку.

  У НАБУ уточнюють, що йдеться про участь працівників бюро в адміністративній справі за позовом юридичної компанії «Студія права» до ДФС України, в якій судом залучено до участі як третя особа на стороні відповідача – директора Національного бюро.

  Сьогодні Національне агентство з питань запобігання корупції заявило, що запрошує директора Національного антикорупційного бюро України Артема Ситника прибути до агентства 13 листопада для надання пояснень.

  Крім того, у НАБУ зауважують, що в рамках досудового розслідування детективами НАБУ кримінального провадження від 5 жовтня 2017 року, голову НАЗК Наталю Корчак, від імені якої Бюро і отримувало запити на надання інформації, 30 жовтня викликали для допиту як свідка у справі, на який вона не з’явилася.

  У НАБУ не уточнюють деталей справи, у рамках розслідування якої викликали Корчак.

  За таких обставин, заявляють у бюро, голова НАЗК не вправі розглядати будь-які питання щодо діяльності Національного бюро та його працівників і зобов’язана вжити заходів щодо врегулювання реального конфлікту інтересів.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ