Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Набув чинності закон про Антикорупційний суд

  • Розсилка
  Набув чинності закон про Антикорупційний суд

  Згідно з законом, Антикорупційний суд буде, зокрема, розглядати справи щодо підозри у корупції чиновників

  Закон про Вищий антикорупційний суд, ухвалений українським парламентом 7 червня, набув чинності.  Так, офіційно опублікований напередодні закон про Антикорупційний суд набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування, тобто, 14 червня.

  Згідно з законом, Антикорупційний суд буде, зокрема, розглядати справи щодо підозри у корупції чиновників. При цьому справи, які перебувають на розгляді у судах загальної юрисдикції, не будуть передаватися до Антикорупційного суду. Передбачено створення апеляційної палати суду. 

  Вища рада правосуддя запустить Антикорупційний суд, щойно набереться необхідна кількість суддів - 35 осіб.

  Нагадаємо, 7 червня народні депутати проголосували за створення в Україні Антикорупційного суду. Після голосування в парламенті виступив президент Петро Порошенко.

  11 червня президент підписав закон про Вищий антикорупційний суд. Церемонія офіційного підписання відбулася під час зустрічі глави держави зі слухачами Академії лідерства.

  Міжнародний валютний фонд перевірить прийнятий Радою закон про Антикорупційний суд на відповідність домовленостям за програмою реформ, що підтримується МВФ.

  Читайте також: Хто не підтримав закон про Антикорупційний суд? Поіменне голосування у Раді

   

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ