Начальник колонії підробляв документи на прохання мешканця «ДНР»

  Начальник підробив заяви на призначення щомісячної допомоги особам з окупованих територій на сході України
  Бориспільською місцевою прокуратурою повідомлено про підозру у підробці документів начальнику однієї з колоній Київщини. Про це повідомляє прес-служба Генпрокуратури. Посадовець підозрюється у вчиненні кримінальних правопорушень за ч.ч. 1, 3, 4 ст. 358 (підробення документів) КК України. За даними прокуратури, начальник підробив та
  • 11 Жовтня, 21:47
  • Розсилка

  Начальник підробив заяви на призначення щомісячної допомоги особам з окупованих територій на сході України

  Бориспільською місцевою прокуратурою повідомлено про підозру у підробці документів начальнику однієї з колоній Київщини.

  Про це повідомляє прес-служба Генпрокуратури.

  Посадовець підозрюється у вчиненні кримінальних правопорушень за ч.ч. 1, 3, 4 ст. 358 (підробення документів) КК України.

  За даними прокуратури, начальник підробив та подав до Управління соцзахисту населення підроблені заяви на призначення щомісячної допомоги особам з окупованих територій на сході України.

  Метою дій чиновника, за даними прокуратури, було покриття витрат на проживання людини, яка подала заяви.

  Правоохоронці встановили, що ця людина з грудня 2015 року постійно проживає на території самоназваної «ДНР» та «працює на одній із керівних посад у так званій Харцизькій міській раді».

  «Таким чином, зловмисник безпідставно отримував кошти з державного бюджету України, оскільки проживав на території «ДНР», — йдеться у повідомленні.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ